Number of items: 411

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp.,1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói kopottas félvászon-kötés. Első kiadás.   A szerző, Gárdonyi Lajos (1896-1945) által aláírt.  A színész, komikus politikai okok miatt 1940-től csak az Országos Magyar Izraelita Közművelődési Egyesület (OMIKE) előadásain léphetett fel. Később behívták munkaszolgálatra, a szerbiai Borba vitték, ott élte a halál.
17501.

1 600 HUF
17502.

1 800 HUF
Kis Ferenc: Így vagyunk együtt. Versek. Kassák Lajos előszavával. Debrecen,(1931), Korvin-ny. Kiadói papírkötés. Első kiadás. A szerző első megjelent kötete.
17503.

1 400 HUF
Kis Ferenc: Fegyvertelen. Kis Ferenc versei. Bp.,(1936),Wollner Nyomda. Kiadói papírkötés, a borítón kis folttal. Első kiadás. A szerző által dedikált példány.
17504.

1 600 HUF
17508.

1 600 HUF
Balassa Bálint: Balassa Bálint és Rimai János istenes éneki Bp., 1983. Helikon. Reprint. Dombornyomott aranyozott egészbőr kötésben.
17509.

1 600 HUF
Molnár Ferenc: Útitárs a számüzetésben. Jegyzetek egy önéletrajzhoz. Fordította: Stella Adorján. Bp.,1999, Pallas. Kiadói kartonált papírkötésben,
17510.

800 HUF
Gyarmathy, Michel: Mosolyok és könnyek. Paris, 1970. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17511.

2 000 HUF
Hajduska István: A zöld kalpag. Bp.,1963, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17512.

1 000 HUF
17513.

1 000 HUF
17514.

1 600 HUF
17515.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF