Number of items: 411

17403.

2 000 HUF
17404.

4 800 HUF
12,97
14,12
17405.

1 000 HUF
Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1891, Ráth Mór. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötésben
17406.

2 800 HUF
7,57
8,24
Szép Ernő: Valentine. Regény. Zádor István rajzaival. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Illusztrált papírkötésben, félvászon védőborítóval
17407.

1 200 HUF
Bertha Bulcsu: A bajnok élete. Bp.,1969, Kozmosz. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. . A szerző által aláírt.
17408.

1 400 HUF
P. Szathmáry Károly: Törökvilág Magyarországon. Történeti elbeszélések a serdülő ifjúság számára. Átdolgozta: Baróti Lajos. Helbing Ferenc rajzaival. Bp.,1905, Magyar Könyvkiadó Társaság. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kissé kopott borítóval, és gerinccel, hiányzó hátsó szennylappal.
17409.

1 000 HUF
17410.

800 HUF
17411.

1 000 HUF
17412.

2 000 HUF
Nagy Lajos - K. Nagy Dezső - Suba Lajos: Strófák. Zilah, 1908, Szövetség. Kicsit laza vászonkötésben, a címlap elválik, egyébként jó állapotban.
17413.

1 600 HUF
Zechenter Antal: A magyar Anakreon. 1785-ben, Prágában Rofenmüller örököseinél, Beránek János gondviselése alatt megjelent könyv reprint mása. Bp., é.n., Anakreon. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17414.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF