Kertész Imre 3 műve:
Sorstalanság. Ötödik kiadás. Az angol lobogó. Elbeszélések. Negyedik kiadás. Felszámolás. Első kiadás.
Bp.,2001-2003,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Jókai Mór művei 10 db:
Egy magyar nábob. I-III. kötet;
Politikai divatok. I-III. kötet,
Jókai Mór Dekameronja I-III. kötet,
A janicsárok végnapjai. Jókai Mór művei 1-6., 29-31.,37. Bp.,1912, Franklin. Kiadói szecessziós, dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, az egyik kötet szennylapjai belsején ceruzás bejegyzésekkel.
Várnai Zseni: Egy asszony a milliók közül. Bp.,1966, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban. A szerző, Várnai Zseni által dedikált.
Antall József élete képekben. Összeáll.: Antall Péter - Szebellédy Géza. Gyula, 1994, Tevan Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. + Antall József (1932-1993) gépelt levele Dr. Sós Andrásnak, a BOTE Kórbonctani Intézetének a munkatársának, Országos Orvostörténeti Könyvtár fejléces papírján, Antall József aláírásával.
Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó.+
Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Fordította: Kiss Imre. Töreky Ferenc illusztrációival. Bp., 1987, Medicina. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Vegyes ponyva tétel, 4 db:
1932 J. Jefferson Farjeon: Árnyak a tengeren. Pesti Hírlap Könyvek.
1933 Farkas Aladár: Szimulánsok. Ajándék Regénytár.
Világváros Regények sorozat 2 kötete:
1940 Murányi József: Dráma a Dunán.
1940 Forró Pál: Amy ért a szerelemhez.