Number of items: 411

17540.

2 000 HUF
17541.

1 000 HUF
17542.

1 000 HUF
Szitnyai Zoltán: Magyar Titok. München, é.n., Mikes Kelemen Kiadóvállalat, (Ledermüller Olivér-ny.), 30 p. Kiadói papírkötés.
17543.

1 200 HUF
Zola, Émile: Nana, 2. köt. S. a. r.: Ambrus Zoltán. Bp., é. n., Christensen és társa. Papírkötésben, borítója elválik, több illusztrációval.
17544.

800 HUF
Madelon St. Denis: Mord im Kampenlicht. Berlin, é.n., Umtein. Kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban. Brochaska Illustrirte Mnats- Bande. Dritter Jahrgang. I Band. Wien, é.n., Brochasta. Gót betűs, dombornyomott, egészvászon kötésben.
17545.

800 HUF
17546.

4 000 HUF
Maurois, André: Költő a máglyán. Bp., é. n., Pesti Napló. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17547.

800 HUF
17548.

1 200 HUF
Hurst, Fannie: Nem így akartuk. Bp., 1944, Nova Irodalmi Intézet. Díszes félvászon kötésben, jó állapotban.
17549.

800 HUF
Kalocsay Kálmán(szerk.): Eszperanto nyelvtan. Magyarázatok Kökény Lajos: Populara lernolibro c. könyvéhez. Bp., 1948, Literattra Mondo. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17550.

1 600 HUF
17551.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF