Books: Architecture, Art

Number of items: 228

Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. Bp., 1898, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 8+235+1+8 p.+24 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, fém plakettel, Gottermayer-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval, egy illusztráció szakadt, ezeket leszámítva jó állapotban. Munkácsy Mihály egyetlen rézkarcával.
16637.

16 000 HUF
51,61
58,39
Kozma Lajos: Az új ház. A családi ház tervezése (gondolatok és kísérletek). A szerző munkáinak rajzaival és fényképeivel. Bp., 1978, Corvina. Kiadó papírkötésben, az elülső borító és a címlap szakadt, javított, de egyébként jó állapotban.
16638.

6 000 HUF
19,35
21,90
B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak. Ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion, 409 p.+ 31 t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16639.

5 000 HUF
16,13
18,25
Lossonczy Tamás: 1956. Bp.,1995, Új Művészet Kiadó, 4 p.+17 t.+3 p. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (100/33.), a művész által aláírt példány.
16640.

5 000 HUF
16,13
18,25
Kozma Lajos, az iparművész. (1884-1948.) Lajos Kozma, the Designer. Bp.,1994, Iparművészeti Múzeum. Számos fekete-fehér illusztrációval. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16641.

2 800 HUF
9,03
10,22
16642.

4 000 HUF
12,90
14,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

349. Auction:
Payment deadline is 19 July

350. Auction:
From 9 to 18 July
Payment deadline is 2 August
Seeing: From 15 to 18 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.