https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 228

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Dr. Jokovic Rokus: Cirkvenica. Téli üdülőhely és tengeri fürdő az Adrián. Zágráb, é.n., Mosinger. Kiadói gerincnél szakadt papírkötés, kihajtható képmelléklettel, kissé kopottas állapotban.
16643.
 

Dr. Jokovic Rokus: Cirkvenica. Téli üdülőhely és tengeri fürdő az Adrián. Zágráb, é.n., Mosinger. Kiadói gerincnél szakadt papírkötés, kihajtható képmelléklettel, kissé kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,55
EUR
,
10,60
USD
Number of bids:
0
Takács Béla: Gyöngyhímzéses debreceni díszkötések. Debrecen, 1984, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
16644.
 

Takács Béla: Gyöngyhímzéses debreceni díszkötések. Debrecen, 1984, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,55
EUR
,
10,60
USD
Number of bids:
0
Pallai Sándor: Ötvösség, nemesfémipar, divatékszer készítés. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1983, Műszaki Könyvkiadó. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16645.
 

Pallai Sándor: Ötvösség, nemesfémipar, divatékszer készítés. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1983, Műszaki Könyvkiadó. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,74
EUR
,
14,13
USD
Number of bids:
0
Werner Hofmann: A földi paradicsom. 19. századi motívumok. Fordította: Havas Lujza. Bp.,1987,Képzőművészeti. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16646.
 

Werner Hofmann: A földi paradicsom. 19. századi motívumok. Fordította: Havas Lujza. Bp.,1987,Képzőművészeti. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
12,10
EUR
,
13,43
USD
Number of bids:
0
Baktay Ervin: India művészete. A történelem és a művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp.,1958, Képzőművészeti Alap, 470+2 p.+ 6 t.(Színes, egy kihajtható, hártyapapírral.) Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
16647.
 

Baktay Ervin: India művészete. A történelem és a művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp.,1958, Képzőművészeti Alap, 470+2 p.+ 6 t.(Színes, egy kihajtható, hártyapapírral.) Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
8,92
EUR
,
9,89
USD
Number of bids:
0
Munkácsy Mihály kiállítás. Bp., 1952, Műcsarnok, 92 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16648.
 

Munkácsy Mihály kiállítás. Bp., 1952, Műcsarnok, 92 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
6,37
EUR
,
7,07
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

351. Auction:
Payment deadline is 16 August

352. Auction:
From  6 to 15 August
Payment deadline is 30 August
Viewing: From 12 to 15 August

Our office is closed due to National Holiday on 19th and 20th of August. Posting will begin on 21st of August!
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment