Books: Architecture, Art

Number of items: 228

16675.

2 200 HUF
5,95
6,47
Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db:   Horváth György: Bartha László. Corvina Műterem. Bp.,1978, Corvina. Kiadói papírkötésben.   Tüskés Tibor: Műteremben. Pécs,1978,Jelenkor. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.   A haza képekben. Szovjet tájképfestészeti kiállítás. Bp.,1980, Műcsarnok. Kiadói papírkötésben.
16676.

1 000 HUF
16677.

3 200 HUF
8,65
9,41
Frank Elgar-Robert Maillard: Picasso. Leben und Werk. München-Zürich, 1956, Droemersche Verlagsanstalt Th. Knaur Nachf. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.
16678.

1 200 HUF
John Rothenstein: Die Tate-Galerie. Berlin-Darmstadt-Wien,1963,Deutsche Buch-Gemeinschaft. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott félműbőr-kötés, jó állapotban.
16679.

1 000 HUF
A Magyar Nemzeti Galéria régi gyűjteményei. Szerk.: Mojzer Miklós. Bp., 1984, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16680.

1 000 HUF
Pereházy Károly: Az európai kovácsoltvas-művesség története. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1984, Képzőművészeti Kiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói papír kötésben.
16681.

1 600 HUF
Balás-Piry, László: La pittura ungherese nel secolo XIX/XX. Berlin, 1940, Genius. Vászonkötésben, a gerinc kötése elvált.
16682.

2 600 HUF
7,03
7,65
4 db festészeti könyv - Cennerné Wilhelmb Gizella: Than Mór; Végvári Lajos: Munkácsy; Szvoboda D. Gabriella: Barabás; Bényi László: Paál. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban, jó állapotban.
16683.

4 000 HUF
Cennerné Wilhelmb Gizella: Than Mór. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16684.

1 000 HUF
Moszkva - Kreml / Moscou - Kremlin. Moszkva, 1967. Jevgenyij Goljahorszkij 10 db munkája, klisé, papír, albumba rendezve, különböző méretben, Galambos Ferenc (1910-1988) irodalomtörténész, ex libris szakértőnek dedikálva.
16685.

Moszkva - Kreml' / Moscou - Kremlin. Moszkva, 1967. Jevgenyij Goljahorszkij 10 db munkája, klisé, papír, albumba rendezve, különböző méretben, Galambos Ferenc (1910-1988) irodalomtörténész, ex libris szakértőnek dedikálva.

1 200 HUF
16686.

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF