Books: Architecture, Art

Number of items: 228

16699.

2 200 HUF
5,95
6,47
16700.

3 000 HUF
M. C. Escher: Grafikák és rajzok. Fordította Vajda Kornél. Bp., 1992, Benedikt Taschen - Kulturtrade Kft. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16701.

3 200 HUF
8,65
9,41
16702.

4 000 HUF
16703.

4 000 HUF
16704.

2 000 HUF
16705.

1 200 HUF
Lengyel Béla: Frans Masereelről. Budapest, 1972, Művészettörténeti Értesítő, 206-212 p. Papírkötés.
16706.

800 HUF
1968 Bibliografi over ungarsk exlibrislitteratur, Ungarische exlibrislitteratur. Frederikshavn, 1968. Sorszámozott: 16/50, 30x21cm /Bibliografi over ungarsk exlibrislitteratur, Ungarische exlibrislitteratur. Frederikshavn, 1968. Catalogues, on the topic of bookplates and other printmaking studies
16707.

1 200 HUF
Kun Imre: Harminc év művészek. Egy hangversenyrendező naplója. Bp., 1960, Zeneműkiadó Vállalat. A szerző dedikációjával. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16708.

1 400 HUF
2 db Picasso kiállítási katalógus:  2008 Picasso Vásárhelyen. Hódmezővásárhely, 2008, Tornyai János Múzeum-Alföldi Galéria. Kiadói papírkötés. 1966 Picasso. Német nyelvű kiállítási katalógus. Dresden, Albertinum, szakadt, sérült borítóval.
16709.

1 000 HUF
16710.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF