https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 217

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1930 Rába Magyar Waggon és Gépgyár Rt. két reklámnyomtatványa
12685.

cca 1930 Rába Magyar Waggon és Gépgyár Rt. két reklámnyomtatványa

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
8
1930 a Pesti Hírlap Vasárnapja 13 lapszáma, számos érdekes írással
12686.

1930 a Pesti Hírlap Vasárnapja 13 lapszáma, számos érdekes írással

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
1930 Diarium azaz előjegyzési naptár az 1930-ik évre. Benne a Kir. Magyar Egyetemi Nyomda Könyveinek szakok szerint rendezett jegyzékével, árakkal. Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
12687.

1930 Diarium azaz előjegyzési naptár az 1930-ik évre. Benne a Kir. Magyar Egyetemi Nyomda Könyveinek szakok szerint rendezett jegyzékével, árakkal. Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötés, kissé szakadozott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1931 Turul szövetségbe tömörült jogászok dísztáborába szóló meghívó
12688.

1931 Turul szövetségbe tömörült jogászok dísztáborába szóló meghívó

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1931 Az Európa Kupa döntője Bécsben a magyar labdarúgó válogatott részvételével a Képes Pesti Hírlapban
12689.

1931 Az Európa Kupa döntője Bécsben a magyar labdarúgó válogatott részvételével a Képes Pesti Hírlapban

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
6
1931 Photofreund Jahrbuch 1930/31. Kiadta: Fr. Willy Frenk. Berlin,1931,Hackebeil A.G. Rengeteg fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóval, továbbá színes képmellékletekkel illusztrált. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
12690.

1931 Photofreund Jahrbuch 1930/31. Kiadta: Fr. Willy Frenk. Berlin,1931,Hackebeil A.G. Rengeteg fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóval, továbbá színes képmellékletekkel illusztrált. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Number of bids:
0
1931 Bp., A budapesti Szent Imre (Ráczfürdő) fürdő ismertető füzete képekkel, német nyelven, jó állapotban, 18p
12691.

1931 Bp., A budapesti Szent Imre (Ráczfürdő) fürdő ismertető füzete képekkel, német nyelven, jó állapotban, 18p

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1931 Tamás-Galéria Műkereskedésének (1927-1944) állandó művásárának meghívója, Elek Artúr (1876-1944) művészettörténész, műkritikus, író, műfordító részére, rajta a kiállításon szereplő művészek neveivel, közte: Aba-Novák Vilmos, Batthyány Gyula gróf, Bornemissza Géza, Iványi-Grünwald Béla, Kernstok Károly, Rudnay Gyula és mások.
12692.

1931 Tamás-Galéria Műkereskedésének (1927-1944) állandó művásárának meghívója, Elek Artúr (1876-1944) művészettörténész, műkritikus, író, műfordító részére, rajta a kiállításon szereplő művészek neveivel, közte: Aba-Novák Vilmos, Batthyány Gyula gróf, Bornemissza Géza, Iványi-Grünwald Béla, Kernstok Károly, Rudnay Gyula és mások.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1932 A Szegedi Gyógyszerésztan-hallgatók Rákóczi bajtársi egyesületének jubileumi emléklapja, 11,5×8 cm
12693.

1932 A Szegedi Gyógyszerésztan-hallgatók "Rákóczi" bajtársi egyesületének jubileumi emléklapja, 11,5×8 cm

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
9
1932-1936 7 db kézzel írt meghívó, közte címeresekkel (4 db)
12694.

1932-1936 7 db kézzel írt meghívó, közte címeresekkel (4 db)

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1932 Rendőr főellenőr halálozási értesítője
12695.

1932 Rendőr főellenőr halálozási értesítője

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1932 Magyar Minerva. VI. kötet. 1930-1931. A magyarországi múzeumok, könyvtárak, levéltárak, tudományos intézetek, tanintézetek, bizottságok, tanácsok, tudományos és művészeti társulatok közművelődési egyesületek évkönyve. Bp.,1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, IX+976 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.   Az elülső borítón: Dr. Szily Kálmán m. kir. vallás - és közoktatásügyi minisztériumi államtitkár példánya.  nagyszigethi ifjabb Dr. Szily Kálmán (1875-1958) mérnök, műegyetemi tanár MTA levelező tag, államtitkár, id. Dr. Szily Kálmán (1838-1924) fizikus, nyelvész fia.
12696.

1932 Magyar Minerva. VI. kötet. 1930-1931. A magyarországi múzeumok, könyvtárak, levéltárak, tudományos intézetek, tanintézetek, bizottságok, tanácsok, tudományos és művészeti társulatok közművelődési egyesületek évkönyve. Bp.,1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, IX+976 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. "Az elülső borítón: Dr. Szily Kálmán m. kir. vallás - és közoktatásügyi minisztériumi államtitkár példánya." nagyszigethi ifjabb Dr. Szily Kálmán (1875-1958) mérnök, műegyetemi tanár MTA levelező tag, államtitkár, id. Dr. Szily Kálmán (1838-1924) fizikus, nyelvész fia.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment