Printed Materials

Number of items: 217

1913 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános útmutatója. XVII. évf. Bp., Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Újságvállalata. Rengeteg korabeli reklámmal illusztrálva. Benne számos érdekes írással. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.
12649.

1 600 HUF
1914-1939 Vegyes folyóirat tétel, közte: 1914-1918 Bp., Az Ujság folyóirat, 7 száma, 6 db 1914-essel. Bennük a világháborúval kapcsolatos írásokkal.  1939 Magyar Nemzet II. évf. 156. sz.
12650.

1 000 HUF
1914 Műszaki naptár. 18. évf. Szerk.: Mihályfi József. Bp., Pátria. Kopott egészvászon-kötésben.
12651.

3 000 HUF
12652.

2 000 HUF
1915-1917 Az Ujság 7 száma, benne az I. világháborúval kapcsolatos, korabeli írásokkal. Változó állapotban, szakadásokkal.
12653.

1 000 HUF
14
1915--1944 A Nap újság két száma (1915. május 16., 1917. aug. 17.), valamint: Az Ország 1944. szept. 2., szakadozott állapotban. Benne I., és II. világháborúra vonatkozó írásokkal.
12654.

1 000 HUF
12655.

4 000 HUF
1916-1917 Vegyes újság tétel, 4 db:  A Nap 1 db, és Az Est 3 db száma. Benne I. világháborús írásokkal, szakadásokkal.
12656.

1 000 HUF
9
12657.

2 600 HUF
7,03
7,65
12658.

2 000 HUF
1917-1921 Az Újság c. újság 6 db száma a történelmi eseményekkel
12659.

800 HUF
1917-1920 Az Újság 3 db 1917-es száma a front híreivel + 2 db 1920-as szám a trianoni békeszerződés aláírásával kapcsolatos cikkekkel
12660.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF