https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 217

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1800-1900 Nagypapa születésnapja, színes litho, 22×18 cm
12601.

cca 1800-1900 Nagypapa születésnapja, színes litho, 22×18 cm

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
cca 1800 Német nyelvű címlap nélküli zsebnaptár 66p. sok kézzel írt magyar nyelvű bejegyzéssel 66p.6x9 cm
12602.

cca 1800 Német nyelvű címlap nélküli zsebnaptár 66p. sok kézzel írt magyar nyelvű bejegyzéssel 66p.6x9 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,89
EUR
,
12,94
USD
Number of bids:
0
1848 Kossuth Hírlapja, 41. szám.
12603.

1848 Kossuth Hírlapja, 41. szám.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
11
cca 1850 Vas megye zsemle és kenyér árszabály hirdetmény, német nyelven, 33,5x21 cm
12604.

cca 1850 Vas megye zsemle és kenyér árszabály hirdetmény, német nyelven, 33,5x21 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
1861 Kolozs vármegye bizottmányának levele gr Teleki László gyászhírével 3 oldalon
12605.

1861 Kolozs vármegye bizottmányának levele gr Teleki László gyászhírével 3 oldalon

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
4
Szendrői Brankovics György: Shakespeare jellemképei. I-II. kötet. (Egyben.) Bp.,1873-1878, Kertész József-Aigner Lajos, 8+156+4+152 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.  A szerző, szendrői Brankovics György (1843-1930) által dedikált
12606.

Szendrői Brankovics György: Shakespeare jellemképei. I-II. kötet. (Egyben.) Bp.,1873-1878, Kertész József-Aigner Lajos, 8+156+4+152 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval. A szerző, szendrői Brankovics György (1843-1930) által dedikált

 
Sold
Starting price:
4 400 HUF
11,89
EUR
,
12,94
USD
Number of bids:
2
Bloch Samu: A méter-rendszer. Tanítók, magántanulók és iskolák használatára gyakorlatilag összeállítva. Bp., 1875. Laufer. 16p. + későbbi műszaki táblázat
12607.

Bloch Samu: A méter-rendszer. Tanítók, magántanulók és iskolák használatára gyakorlatilag összeállítva. Bp., 1875. Laufer. 16p. + későbbi műszaki táblázat

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1879-1880 The Boys Own Paper. II. évf. No.38-89. London, Leisure Hour. Angol nyelven. Rengeteg illusztrációval, közte néhány színes litográfiával is. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval, egy kihajtható illusztráció sérült. / 1879-1880 The Boys Own Paper. Vol. II. No.38-89. London, Leisure Hour. With lot of illustrations, with some colorful litographies, in English language. Linen-binding, with worn cover, one foldable illustration damaged.
12608.

1879-1880 The Boy's Own Paper. II. évf. No.38-89. London, Leisure Hour. Angol nyelven. Rengeteg illusztrációval, közte néhány színes litográfiával is. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval, egy kihajtható illusztráció sérült. / 1879-1880 The Boy's Own Paper. Vol. II. No.38-89. London, Leisure Hour. With lot of illustrations, with some colorful litographies, in English language. Linen-binding, with worn cover, one foldable illustration damaged.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
cca 1880 Souvenir von Franzensbad, leporelló látképekkel, kissé vetemedett, laza bőrkötésben, Verlag von Kobrtsch & Gschihay
12609.

cca 1880 Souvenir von Franzensbad, leporelló látképekkel, kissé vetemedett, laza bőrkötésben, Verlag von Kobrtsch & Gschihay

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
1
cca 1880 Koppenhága 18 litho képet tartalmazó leporelló / Kobenhavn Leporello with 18 litho images
12610.

cca 1880 Koppenhága 18 litho képet tartalmazó leporelló / Kobenhavn Leporello with 18 litho images

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Szerk. és kiadja: Rill József. Bp.,1887, Magyar Paedagogiai Szemle, 2+382 p.+12 t.(Fénnyomatú arcképek) Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
12611.

1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Szerk. és kiadja: Rill József. Bp.,1887, Magyar Paedagogiai Szemle, 2+382 p.+12 t.(Fénnyomatú arcképek) Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
1891-1902 Akadémiai Értesítők, összesen: 16 füzet: 1891. augusztus 20. füzet, 1891. november 23. füzet, 1894. május 53. füzet, 1895. május 65. füzet, 1895. július 67. füzet, 1897. július 91. füzet, 1897. augusztus 92. füzet, 1898. március 99. füzet, 1899. május 5. füzet, 1899. augusztus 116. füzet, 1900. július 127. füzet, 1895. március 63. füzet, 1901. március 135. füzet, 1901. október 142. füzet, 1901. november 143. füzet, 1902. február 146. füzet. Szerk.: Szily Kálmán. Bp., MTA. Kiadói papírkötés, változó, részben szakadozott állapotban, két füzet szétesik, az egyik füzet borítója hiányos.
12612.

1891-1902 Akadémiai Értesítők, összesen: 16 füzet: 1891. augusztus 20. füzet, 1891. november 23. füzet, 1894. május 53. füzet, 1895. május 65. füzet, 1895. július 67. füzet, 1897. július 91. füzet, 1897. augusztus 92. füzet, 1898. március 99. füzet, 1899. május 5. füzet, 1899. augusztus 116. füzet, 1900. július 127. füzet, 1895. március 63. füzet, 1901. március 135. füzet, 1901. október 142. füzet, 1901. november 143. füzet, 1902. február 146. füzet. Szerk.: Szily Kálmán. Bp., MTA. Kiadói papírkötés, változó, részben szakadozott állapotban, két füzet szétesik, az egyik füzet borítója hiányos.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment