Printed Materials

Number of items: 217

1938 Programm és kongresszusi tájékoztató a 3,4. Eucharisztikus Kongresszus és a Szent István-év budapesti ünnepségein való részvételre, 64p
12721.

2 000 HUF
1938 Katolikus Háziasszonyok Országos Szövetsége főzőtanfolyamának oklevele, Szegedy-Maszák Aladárné, Stumpf Károlyné és Héjjas Pálné aláírásaival, pecséttel
12722.

1 400 HUF
1938 a Búvár c. újság teljes évfolyama bekötve.
12723.

1 000 HUF
1939, 1942 Segítsetek. Az Országos Reformszövetség Naptára 2 évi kiadás.
12724.

2 000 HUF
1939 Dr. Wander gyógyszer és tápszergyár rt. zsebnaptára.
12725.

1 000 HUF
1939 Búvár folyóirat. V. fél évfolyam 7-12. szám. Egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval.
12726.

1 600 HUF
1939 Meghívó a Katolikus Társaság Garden-Party-jára, névreszóló borítékkal
12727.

1 200 HUF
cca 1940 Légrády Sándor (1906-1987): Te is tedd meg kötelességed! propaganda nyomtatvány, Klösz Gy. és Fia, 12x8 cm
12728.

3 000 HUF
cca 1940 Debrecen Hortobágy képes idegenforgalmi füzet 16p.
12729.

2 000 HUF
cca 1940 Molnár János: Rádió-káté. Kihajtható, regiszteres nyomtatvány rádió vásárláshoz
12730.

2 400 HUF
1940 Nemzeti Casino évkönyve. 1940. 113. évf. A Nemzeti Casino szabályai és tagjainak névsora. Bp.,1940,Franklin-ny., 137 p. Kiadói papírkötésben, foltos, kissé sérült borítóval.   Benne a Nemzeti Casino tagjainak, jelenlegi és egykori vezetőségének névsorával, szabályzatával, a Széchényi-lakomán 1940.-ben gróf Jankovich-Bésán József által elmondott beszéddel, és a Nemzeti Casino számadásaival, valamint a tisztek közötti becsületügyekre vonatkozó szabályzattal, továbbá benne a Nemzeti Casino fejléces papírjára írt német nyelvű levéllel,
12731.

3 000 HUF
1940 Öreg Bencés Diákok teaestéjének meghívója és borítékja, valamint a meghívókat megrendelő lapja, összesen 3 db.
12732.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: