Books: Travelling, Local History

Number of items: 244

J. D. Newth: Hungary. Peeps at many lands. London, 1932, A.&C. Black LTD. Angol nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban, a nem tetsző sorokat kihúzták (20-23,38,44.), egyébként jó állapotban.
15000.

J. D. Newth: Hungary. Peeps at many lands. London, 1932, A.&C. Black LTD. Angol nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban, a "nem tetsző" sorokat kihúzták (20-23,38,44.), egyébként jó állapotban.

5 000 HUF
16,03
18,25
Eperjessy István: Zugliget és vidéke. Budapest nyaraló és kiránduló helye. Útmutató és térkép a kirándulók részére. Bp.,1906, Budapest-Zugliget Egyesület, (Athenaeum-ny.),70+10 p. Kiadói papírkötés, térkép nélkül.
15001.

3 800 HUF
12,18
13,87
Mészáros György-Mészárosné Herczog Magdolna: Adalékok a Víziváros történetéhez I-II. kötet. Bp., 1991, Budapesti Városvédő Egyesület. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15002.

5 000 HUF
16,03
18,25
Adalékok a belső Józsefváros történetéhez. Szerk.: Szabó-Pap Krisztina. Bp.,1985, Budapesti Városszépítő Egyesület. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15003.

2 400 HUF
7,69
8,76
Stanley, Henry M.: Im dunkelsten Afrika. I-II. F.A.Brockhaus Verlag;, 1890. Aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben.
15004.

4 200 HUF
13,46
15,33
15005.

3 200 HUF
10,26
11,68

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.