Books: Travelling, Local History

Number of items: 244

15072.

2 000 HUF
Zádor István: Budapest 1945. Zádor István rajzai. Bp.,(1945),Officina, 4 sztl. lev.+28 t. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, korabeli újságkivágásokból kihívott beragasztott fotókkal.
15073.

1 000 HUF
15074.

5 000 HUF
Kós Károly: Kalotaszeg. Bp,1938, Révai, 278 p. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, részben színes linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
15075.

2 000 HUF
15076.

800 HUF
15077.

800 HUF
Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein. (Hawaii.) Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott papírkötés, kissé kopott borítóval, négy lap kijár.
15078.

800 HUF
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Lóczy Lajos előszavával. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.+267 p.+ 14 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, térkép-melléklet nélkül.
15079.

2 200 HUF
5,95
6,47
15080.

1 600 HUF
15081.

2 600 HUF
7,03
7,65
15082.

1 800 HUF
15083.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF