https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 244

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Orbán Balázs: Háromszék. Kiegészítések a Székelyföld leírásához. Sepsiszentgyörgy, 2002, Charta Kft. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
15012.

Orbán Balázs: Háromszék. Kiegészítések a Székelyföld leírásához. Sepsiszentgyörgy, 2002, Charta Kft. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Kubinyi András: Tanulmányok Budapest középkori történetéről. 1-2. köt. Bp., 2009, Budapest Főváros Levéltára. CD-melléklettel! Papírkötésben, szép állapotban.
15013.

Kubinyi András: Tanulmányok Budapest középkori történetéről. 1-2. köt. Bp., 2009, Budapest Főváros Levéltára. CD-melléklettel! Papírkötésben, szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
2
Hankó Vilmos: Székelyföld. Bp., é. n., Lampel Róbert - Erdélyért Kárpát-egyesület. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti borító felhasználásával. Rajta rajzok. Jó állapotban.
15014.

Hankó Vilmos: Székelyföld. Bp., é. n., Lampel Róbert - Erdélyért Kárpát-egyesület. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti borító felhasználásával. Rajta rajzok. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Number of bids:
0
Dr. Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig. Bp.,1895, Deutsch Zsigmond és Társa. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval.
15015.

Dr. Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig. Bp.,1895, Deutsch Zsigmond és Társa. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Nagy Jenő-Nagy Eszter Dóra: Kaszó 600 éve. Tényekben, anekdotákban és képekben... Kaszó, 2004, HM Kaszó Erdőgazdaság Rt. Kiadói kartonált papírkötés.
15016.

Nagy Jenő-Nagy Eszter Dóra: Kaszó 600 éve. Tényekben, anekdotákban és képekben... Kaszó, 2004, HM Kaszó Erdőgazdaság Rt. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Tettek-tervek. II. A Kállay-kormány munkássága és politikája. (1942. okt. 1.-1943. szept. 30.) Bp.,1943,Stádium-ny. Kiadói papírkötés, 4 oldalon ceruzás bejegyzésekkel, szakadozott, sérült borítóval, szakadt lapszélekkel.
15017.

Tettek-tervek. II. A Kállay-kormány munkássága és politikája. (1942. okt. 1.-1943. szept. 30.) Bp.,1943,Stádium-ny. Kiadói papírkötés, 4 oldalon ceruzás bejegyzésekkel, szakadozott, sérült borítóval, szakadt lapszélekkel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Griebens Kleiner Führer für die Rhein Reise. Berlin, 1900. Goldschmidt. 125p. + térképek
15018.

Griebens Kleiner Führer für die Rhein Reise. Berlin, 1900. Goldschmidt. 125p. + térképek

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Meyers Reisebücher: Deutsche Alpen, Erster Teil. Leipzig und Wien 1910. 384+64p. Aranyozott egészvászon kötésben. Térképekkel
15019.

Meyers Reisebücher: Deutsche Alpen, Erster Teil. Leipzig und Wien 1910. 384+64p. Aranyozott egészvászon kötésben. Térképekkel

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Székely Zoltán: Zetevára. Jelentés a Székely Nemzeti Múzeum 1946. évi ásatásáról. Székely Nemzeti Múzeum kiadványai 7. Szepsiszentgyörgy, 1949,Graiul Liber-ny.,29+3 p.+4 t. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15020.

Székely Zoltán: Zetevára. Jelentés a Székely Nemzeti Múzeum 1946. évi ásatásáról. Székely Nemzeti Múzeum kiadványai 7. Szepsiszentgyörgy, 1949,Graiul Liber-ny.,29+3 p.+4 t. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Törs Kálmán: Margit-sziget. Pest, 1872, Athenaeum, 4+137+3 p. Kiadói papírkötés, foltos, széteső állapotban, hiányzó metszetekkel és lapokkal (19/20., 23/24.,37/38.,81/82.,89/90., 91/92., 97/98., 117/118.,121/122.,133/134.,135/136. ), hiányzó térképpel.
15021.

Törs Kálmán: Margit-sziget. Pest, 1872, Athenaeum, 4+137+3 p. Kiadói papírkötés, foltos, széteső állapotban, hiányzó metszetekkel és lapokkal (19/20., 23/24.,37/38.,81/82.,89/90., 91/92., 97/98., 117/118.,121/122.,133/134.,135/136. ), hiányzó térképpel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Klösz György - Lugosi Lugo László: Budapest 1900-2000. Bp., 2001, Vince. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban
15022.

Klösz György - Lugosi Lugo László: Budapest 1900-2000. Bp., 2001, Vince. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Éhen Gyula: A modern város. Szombathely, 1897. Bertalanffy. Reprint kiadás!
15023.

Éhen Gyula: A modern város. Szombathely, 1897. Bertalanffy. Reprint kiadás!

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment