https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 244

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Horváth Elemér - Horváth Mária: Írások Budapestről. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félvászon kötésben.
15048.

Horváth Elemér - Horváth Mária: Írások Budapestről. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Josep Maria Montaner: Barcelona. Stadt und Architektur. Köln,1992, Benedikt Taschen. Kiadói papírkötés, német nyelven.
15049.

Josep Maria Montaner: Barcelona. Stadt und Architektur. Köln,1992, Benedikt Taschen. Kiadói papírkötés, német nyelven.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
2 db fürdőkkel kapcsolatos könyv:  Széchényi gyógyfürdő. Széchényi Thermal Baths. Széchényi Heilbad. Bp.,2001, Budapest Gyógyfürdői és Hévízei Rt. Kiadói kartonált papírkötés.   Magyar Fürdőkalauz. Bp.,1997, Magyar Fürdőszövetség-Magyar Turizmus Rt.-Magyar Fürdővárosok Szövetsége-Magyar Almanach. Kiadói kartonált papírkötés.
15050.

2 db fürdőkkel kapcsolatos könyv: Széchényi gyógyfürdő. Széchényi Thermal Baths. Széchényi Heilbad. Bp.,2001, Budapest Gyógyfürdői és Hévízei Rt. Kiadói kartonált papírkötés. Magyar Fürdőkalauz. Bp.,1997, Magyar Fürdőszövetség-Magyar Turizmus Rt.-Magyar Fürdővárosok Szövetsége-Magyar Almanach. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyv és nyomtatvány tétel Szentendréről és környékéről, helytörténeti, művészeti témájú könyvek, folyóiratok, kiállítási katalógusok stb., érdekes, átnézésre érdemes anyag, egy banános doboznyi
15051.

Vegyes könyv és nyomtatvány tétel Szentendréről és környékéről, helytörténeti, művészeti témájú könyvek, folyóiratok, kiállítási katalógusok stb., érdekes, átnézésre érdemes anyag, egy banános doboznyi

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
A Tájak, korok, múzeumok kiskönyvtára sorozat számos füzete, közte kevés ismétlődéssel, összesen 70 db
15052.

A "Tájak, korok, múzeumok kiskönyvtára" sorozat számos füzete, közte kevés ismétlődéssel, összesen 70 db

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Borsos Balázs: Vadészakról vadnyugatra. Bp.,2000, Osiris. Kiadói papírkötés.
15053.

Borsos Balázs: Vadészakról vadnyugatra. Bp.,2000, Osiris. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Holdvilág. Ladak arcképe. Szerk.: Simon Katalin. Szabó Zoltán fotóival. hn.,2002, Nap, Szél és Csillagok Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15054.

Holdvilág. Ladak arcképe. Szerk.: Simon Katalin. Szabó Zoltán fotóival. hn.,2002, Nap, Szél és Csillagok Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Lendvai Rezső: A Szombathelyi Önkéntes Tűzöltó- és Mentő Egylet története. Szombathely, 2004, Vas Megyei Mentésügyi Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés,
15055.

Lendvai Rezső: A Szombathelyi Önkéntes Tűzöltó- és Mentő Egylet története. Szombathely, 2004, Vas Megyei Mentésügyi Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés,

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Hazai utazók Erdélyben. Összeáll. Szeremlei László. Kolozsvár, 1942, Lepage Lajos. Kiadói félvászon-kötésben, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.
15056.

Hazai utazók Erdélyben. Összeáll. Szeremlei László. Kolozsvár, 1942, Lepage Lajos. Kiadói félvászon-kötésben, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Mojzes Ildikó: Üdvözlet Rákospalotáról és Pestújhelyről (Képeslapok 1899-1945) Rákospalota, 2005
15057.

Mojzes Ildikó: Üdvözlet Rákospalotáról és Pestújhelyről (Képeslapok 1899-1945) Rákospalota, 2005

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp.,1937, Grill Károly. Második, bővített kiadás. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15058.

Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp.,1937, Grill Károly. Második, bővített kiadás. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Kovaltsik Sándor: Utazásaim, külföldi élményeim. Amíg a Piccoloból szakember lesz. Bp., 1931, Fortuna nyomda, 94+16 p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói fűzött kartonborítóban, a gerince részben elvált a borítótól, foltos, felvágatlan példány.
15059.

Kovaltsik Sándor: Utazásaim, külföldi élményeim. Amíg a Piccoloból szakember lesz. Bp., 1931, Fortuna nyomda, 94+16 p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói fűzött kartonborítóban, a gerince részben elvált a borítótól, foltos, felvágatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Here you can follow the Hungarian philately items of the major auction in the live auction. You can also make bids here during the auction.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment