Books: History

Number of items: 171

Jaakkola Jalmari: A finnek története. Fordította: Weöres Gyula. Magyar Történelmi Társulat könyvei X. Bp.,(1943),Magyar Történelmi Társulat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15839.

1 200 HUF
Alton Douglas-Jo Douglas: Birmingham:The War Years. Warwick, 2002, Warwick Printing. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, angol nyelven. A szerzők által dedikált. / Paperbinding, with lot of black and white photograph, with autograph signatures of the authors.
15840.

1 200 HUF
15841.

2 000 HUF
Munkások és parasztok mozgalmai Magyarországon 1849-1867. Iratok. Összegyűjtötte és szerkesztette: Sashegyi Oszkár. Magyar Országos Levéltár Kiadványai II. Forráskiadványok 6. Bp.,1959, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel. Megjelent 700 példányban.
15842.

800 HUF
Dr. Platz Bonifác: A paläolith-ember. Értekezések a társadalmi tudományok köréből XIV. kötet. 9. szám. Bp.,1914, MTA, 72 p. Modern fűzésű-kötésben, az eredeti papírborítókat is bekötötték, jó állapotban.
15843.

800 HUF
15844.

2 600 HUF
7,03
7,65
Ian Willson: A múlt híres halottai. Bp.,2001, Gold Book. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15845.

1 800 HUF
15846.

38 000 HUF
102,70
111,76
15847.

5 000 HUF
1945 A fasiszta szovjetellenes antidemokratikus sajtótermékek jegyzéke. I. számú jegyzéke. Bp.,1945, Szikra-ny., 72 p. Kiadói papírkötés.
15848.

1 000 HUF
15849.

2 200 HUF
5,95
6,47
15850.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF