Books: History

Number of items: 171

Csorba László: Széchényi István. Bp.,2001, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés. +Széchényi István: Napló. Bp.,1982, Gondolat. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15815.

900 HUF
2,43
2,65
3 db történelmi forráskiadvány: Az Árpád-kori nádorok és helyetteseik okleveleinek kritikai jegyzéke. Szerk.: Szőcs Tibor. Bp., 2012, MOL; C. Tóth Norbert: Politikatörténeti források Bátori István első helytartóságához (1522-1523). Bp., 2010, MOL; C. Tóth Norbert: Ugocsa megye hatóságának oklevelei (1290-1526). Bp., 2006, MTA - MOL Zsigmondkori Oklevéltár Kutatócsoportja. Vászon- ill. papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15816.

1 000 HUF
3 db történelmi szakkönyv: Kubinyi András: Mátyás király. Bp., 2001, Vince.; Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat.; Államalapítás, társadalom, művelődés. Szerk.: Kristó Gyula. Bp., 2001, MTA TTI. Papír-, kartonált papír-, illetve vászonkötésben, jó állapotban.
15817.

1 000 HUF
11
2 db 1956-ról szóló könyv: Dénes János: Őfelsége a magyar nép (2005); Naplók, interjúk 56-ról (2006). Papírkötésben, jó állapotban.
15818.

2 db 1956-ról szóló könyv: Dénes János: Őfelsége a magyar nép (2005); Naplók, interjúk '56-ról (2006). Papírkötésben, jó állapotban.

1 200 HUF
És mégis élünk!... Magyarország 1920-1930. Bp., 1931, Budapesti Hírlap. Kissé vetemedett lapokkal, kissé foltos papírkötésben.
15819.

1 600 HUF
Pap Gábor: Nézz egy kicsit a fejembe. A hagyományörökítés útjai a szkítautód népeknél. Főnix könyvek 42. Debrecen, 2003, Főnix. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
15820.

Pap Gábor: "Nézz egy kicsit a fejembe." A hagyományörökítés útjai a szkítautód népeknél. Főnix könyvek 42. Debrecen, 2003, Főnix. Második kiadás. Kiadói papírkötés.

1 000 HUF
Torma Zsófia: Sumér nyomok Erdélyben. Bp.,2008, Magyar Ház. Kiadói papírkötés.
15821.

1 800 HUF
15822.

2 000 HUF
Körmendy Kinga: A Knauz hagyaték kódextöredékei és az esztergomi egyház középkori könyvtárának sorsa. Bp., 1979. MTAK
15823.
Legend

1 000 HUF
Tarnóczy Tivadar: A világtörténet dióhéjban. Bp., 1873, Lauffer Vilmos, 214+2 p. Második kiadás. Átkötött amatőr félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy kijáró lappal, megviselt állapotban.
15824.

3 000 HUF
Budai Atlantisz. A Budai Szent Imre Kollégium (1900-1948) és az utána következő félszázad (1949-2004) története. Szerk.: Harsányi László - Mátrai Miklós. Bp., 2004, BME Baross Gábor Kollégiuma. Papírkötésben, jó állapotban.
15825.

1 400 HUF
Baranyi Decsi János magyar históriája. [1592-1598.] Fordította és a bevezetőt írta: Kulcsár Péter. Bp.,1982, Európa-Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15826.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF