https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 171

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Bartha Miklós: Kazárföldön. h.n., 1996, Magyar Fórum Könyvek. Kiadói papírkötésben.
15791.

Bartha Miklós: Kazárföldön. h.n., 1996, Magyar Fórum Könyvek. Kiadói papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
John Gunther: Igazi U.S.A. Fordította: Dr. Barát Annie. Bp., é.n., Bárd Ferenc és Fia. Kiadói félvászonkötésben, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
15792.

John Gunther: Igazi U.S.A. Fordította: Dr. Barát Annie. Bp., é.n., Bárd Ferenc és Fia. Kiadói félvászonkötésben, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
0
Dr. Marczali Henrik: Az ujkor története II. kötet. Képes világtörténelem. VII. kötet. Bp.,1886, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
15793.

Dr. Marczali Henrik: Az ujkor története II. kötet. Képes világtörténelem. VII. kötet. Bp.,1886, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, a papírborító elülső része gyűrött, de egyébként jó állapotban.
15794.

Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, a papírborító elülső része gyűrött, de egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. Bp., Dante. Kiadói félvászon kötés, enyhén kopottas állapotban.
15795.

Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. Bp., Dante. Kiadói félvászon kötés, enyhén kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Gloria Victis. 1956-1986. Az 1956-os magyar szabadságharc költői visszhangja a nagyvilágban. Szerk.: Tollas Tibor. München, 1986, Nemzetőr. Kiadói papírkötés. 1956-os forradalom 30. évfordulójára szóló ajándékozási sorokkal, számos aláírással.
15796.

Gloria Victis. 1956-1986. Az 1956-os magyar szabadságharc költői visszhangja a nagyvilágban. Szerk.: Tollas Tibor. München, 1986, Nemzetőr. Kiadói papírkötés. 1956-os forradalom 30. évfordulójára szóló ajándékozási sorokkal, számos aláírással.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Dr. Bensch Arthur: Érettségi összefoglaló tételek a magyar történelemből. Pécs, 1913, Taizs József. II. bővített kiadás .Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
15797.

Dr. Bensch Arthur: Érettségi összefoglaló tételek a magyar történelemből. Pécs, 1913, Taizs József. II. bővített kiadás .Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Máthé Elek: Ismeretlen amerikai magyarság Bp., 1942. 20p.
15798.

Máthé Elek: Ismeretlen amerikai magyarság Bp., 1942. 20p.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Dr. Erdélyi László: Magyar történelem. Művelődés-és államtörténet I-II. kötet. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval
15799.

Dr. Erdélyi László: Magyar történelem. Művelődés-és államtörténet I-II. kötet. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Szlanka András: Hat évtized reklámvilága. 1949-2009. Válogatás az OTP Bank pénzügytörténeti gyűjtemény anyagából. Bp.,2009, Médiacom. Kiadói keménykötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan fóliában. Jó állapotban.
15800.

Szlanka András: Hat évtized reklámvilága. 1949-2009. Válogatás az OTP Bank pénzügytörténeti gyűjtemény anyagából. Bp.,2009, Médiacom. Kiadói keménykötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan fóliában. Jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
3
Sugár István: Bornemissza Gergely deák élete. Eger, 1984. Kiadói kartonálásban.
15801.

Sugár István: Bornemissza Gergely deák élete. Eger, 1984. Kiadói kartonálásban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Kosáry Domokos: Bevezetés Magyarország történetének forrásába és irodalmába. I. Bp., 1970. Tankönyvkiadó.
15802.

Kosáry Domokos: Bevezetés Magyarország történetének forrásába és irodalmába. I. Bp., 1970. Tankönyvkiadó.

 
Sold
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment