Books: Architecture, Art

Number of items: 175

Dr. Homér Lajos: A bútor története. Egyiptomtól Napjainkig. Bp.,(1947), Barka,(Reiner Ödön-ny.), 313+2 p.+1 lev. hibajavítás. II. bővített kiadás. Kiadói papírkötés, az illusztrált papírboríték szakadozott, kissé hiányos.
16641.

6 000 HUF
19,35
22,06
Ruzicskay György: Amon Hertwebecht. Bp.-Szarvas, 1982, Petőfi Nyomda-Szarvas Város Tanácsa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A művész, Ruzicskay György (1896-1993) és felesége, Etelka dedikációjával.
16642.

3 000 HUF
9,68
11,03
16643.

10 000 HUF
32,26
36,76
16644.

7 000 HUF
22,58
25,74
Réti István: A nagybányai művésztelep. Bp.,2004, Vincze. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
16645.

1 600 HUF
5,16
KSOSZ Füzetek 90 Ékszerismeretek. Drágakövek, nemesfémékszerek és dísztárgyak, régi és antik nemestárgyak. Összeállította: Gazdig Tibor.  Óraismeret. Összeállította: Vályi Huba.  Bútor- és műtárgyismeret. Összeállította: Kenessei András. hn.,1990, Printself Kft. Félvászon-kötésben. Fénymásolt példányok.
16646.

KSOSZ Füzetek '90 Ékszerismeretek. Drágakövek, nemesfémékszerek és dísztárgyak, régi és antik nemestárgyak. Összeállította: Gazdig Tibor. Óraismeret. Összeállította: Vályi Huba. Bútor- és műtárgyismeret. Összeállította: Kenessei András. hn.,1990, Printself Kft. Félvászon-kötésben. Fénymásolt példányok.

1 200 HUF
3,87
4,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

335. Auction:
Payment deadline is 21 December

336. Auction:
From 17 to 20 December
Payment deadline is 4 Januar
Seeing: From 17 to 20 December

30. Major Auction
Payment deadline is 7 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.