7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Don Péter-Lovas Dániel-Pogány Gábor: Új magyar művésznévtár I-II. kötete (A-K, L-ZS), h. n., 2006, DecoArt Könyvek. Kiadói kartonált papírkötésben, az I. kötet gerincén sérüléssel, a borítók kissé kopottak, karcosak.