Books: Architecture, Art

Number of items: 175

Johnson, Peter: The Phillips Guide to Tomorrows Antiques. London, 1993. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16653.

Johnson, Peter: The Phillips Guide to Tomorrow's Antiques. London, 1993. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

1 600 HUF
Németh Miklós Attila: Makovecz Imre, a léleképítő. Teremtők 4. Bp.,2009, Masszi. Kiadói kartonált papírkötés.
16654.

3 000 HUF
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db:  Weiner Piroska: Faragott mézeskalácsformák. Bp.,1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Tasnádi Marik Klára: A bécsi porcelán. Bp.,1975, Corvina. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16655.

1 200 HUF
16656.

1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, 3 db:   1942 Országos Kerámikai Kiállítás. 1942. Szerk.: Latabár Károly. Bp., 1942, Hollóssy János, 32 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.  1942 Dr. Almási Lajos: Porcellán- és Fayencegyártás. A Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai XII. kötet. 9. füzet. Bp.,1942, Pátria, 32 p.  1978 Néprajzi Múzeum Füzetei 42. Kresz Mária: A magyar szűcsmunka történeti rétegei. Erdélyi István: Régészeti kiegészítések Kresz Mária tanulmányához. Bp.,1978, Néprajzi Múzeum, 315-362 p. Kiadói papírkötés. Különlenyomat az Ethnographia LXXXIX. évfolyamából.
16657.

1 200 HUF
16658.

1 200 HUF
2001 20. századi művészet kortárs magyar írók gyűjteményéből. Bp., 2001, Kassák Múzeum, 20 p.  Az utolsó lapon, Kalász Márton (1934-) költő, író, műfordító, egyetemi tanár, Gyurkovics Tibor (1931-2008) költő, író, pszichológus, Juhász Ferenc (1928-2015) költő, Orbán Ottó (1936-2002) költő, esszéíró, műfordító, Jánosy István (1919-2005) író, költő, műfordító, Gergely Ágnes (1933-) magyar költő, prózaíró, esszéista, műfordító aláírásaival.
16659.

1 200 HUF
Fenollosa, E.: Ursprung Und Entwicklung Der Chinesischen Und Japanischen Kunst, 2 Vols. (Epochs Of Chinese and Japanese Art). Leipzig, 1913. Karl Hiersemann.  191, részben egészoldalas illusztrációval. Kiadói félbőr kötésben, jó állapotban /  With 191 illustrations in 2 books. In half leather binding, in good condition,
16660.

5 000 HUF
16661.

1 200 HUF
16662.

1 200 HUF
16663.

1 000 HUF
Dr. Póczy Klára: Közművek a római kori Magyarországon, Bp., 1980, Műszaki Könyvkiadó, Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval
16664.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF