https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 201
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1839464
15024
330
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Szentendre története írásos emlékekben. A kötet anyagát írta, a dokumentumokat válgoatta Dóka Klára. Pest Megyei Múzeum XIII. Szentendre,1981, Pest M megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1839700
15025
330
0
1800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Fekete József: Ábrahámhegyi krónika. Tapolca, 1996. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1843183
15026
330
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1896 Der grosse Tornado in St. Louise am Abend des 27. Mai 1896. St. Louis, Anzeiger des Westens. Német nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói haránt alakú papírkötésben, szakadt borítóval.
Starting price:
1 200 HUF
1843191
15027
330
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Porzó (Ágai Adolf): Utazás Pestről Budapestre 1843-1907. Rajzok és emlékek a magyar főváros utolsó 65 esztendejéből. Bp., 1912, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Harmadik kiadás. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Átkötött kopott félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1815327
15028
330
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. 1702259
15029
330
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Zádor István: Budapest 1945.- - rajzai
Bp. (1945.) Officina. 4 sztl. lev. 28 t. Kiadói félvászon köitésben.
Starting price:
2 000 HUF
1813317
15030
330
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Harrer Ferenc: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa 1930-1940. Bp.,1941, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1842297
15031
330
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Köves Tibor: Genftől New Yorkig. Képszerk.: Dr. Klinkó Márk. Bp., 1960, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1825879
15032
330
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp.,1937, Grill Károly. Második, bővített kiadás. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1725850
15033
330
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kovaltsik Sándor: Utazásaim, külföldi élményeim. Amíg a Piccoloból szakember lesz. Bp., 1931, Fortuna nyomda, 94+16 p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói fűzött kartonborítóban, a gerince részben elvált a borítótól, foltos, felvágatlan példány.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1800874
15034
330
0
4000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Tringli István: Sátoraljaújhely. Magyar Várostörténeti Atlasz 2. Bp., 2011. Papír mappában, papír kötés, gerincéről a ragasztott csík levált.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1798167
15035
330
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Italo Balbo: Diadalmas szárnyak. A második olasz óceánrepülés. Fordította Gáspár Miklós. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sozozat-kötésben, kissé kopott gerinccel, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment