Books: Travelling, Local History

Number of items: 201

Szentendre története írásos emlékekben. A kötet anyagát írta, a dokumentumokat válgoatta Dóka Klára. Pest Megyei Múzeum XIII. Szentendre,1981, Pest M megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
15024.

1 000 HUF
Fekete József: Ábrahámhegyi krónika. Tapolca, 1996. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15025.

1 800 HUF
1896 Der grosse Tornado in St. Louise am Abend des 27. Mai 1896. St. Louis, Anzeiger des Westens. Német nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói haránt alakú papírkötésben, szakadt borítóval.
15026.

1 200 HUF
15027.

2 000 HUF
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
15028.

800 HUF
Zádor István: Budapest 1945.- - rajzai  Bp. (1945.) Officina. 4 sztl. lev. 28 t. Kiadói félvászon köitésben.
15029.

2 000 HUF
Harrer Ferenc: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa 1930-1940. Bp.,1941, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
15030.

1 600 HUF
15031.

1 200 HUF
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp.,1937, Grill Károly. Második, bővített kiadás. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15032.

1 000 HUF
15033.

1 000 HUF
Tringli István: Sátoraljaújhely. Magyar Várostörténeti Atlasz 2. Bp., 2011. Papír mappában, papír kötés, gerincéről a ragasztott csík levált.
15034.

4 000 HUF
15035.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF