Books: Travelling, Local History

Number of items: 201

Jalsovszky Katalin-Tomsics Emőke: Budapest világváros. Hanák Péter előszavával. Bp., 1996, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
15012.

2 000 HUF
Horler Miklós: Budapest műemlékei II. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Magyarország műemléki topográfiája. VI. kötet. Szerk.: Dercsényi Dezső. Bp., 1962, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadtpapír védőborítóval, jó állapotban.
15013.

4 000 HUF
Szilágysági magyarok. Szerk.: Szabó Zsolt. Bukarest-Kolozsvár, 1999, Kriterion. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15014.

2 000 HUF
Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2000, Better. Második, javított és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15015.

1 800 HUF
Bibó István:A rákoskeresztúri egykori Podmaniczky-Vigyázó kastély története. Bp., 1979. MTKA
15016.

1 400 HUF
BKV Egy évtized az utasokért 1968-1978. Bp., 1978, IPV Globus. Kiadói papírkötésben
15017.

1 000 HUF
Kecskés László: Komárom az erődök városa. Bp., 1984, Zrínyi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15018.

1 200 HUF
Samay László: A Faddi Római Katolikus Egyházközség krónikája. 2007
15019.

1 200 HUF
Budapest A vár - Castle district. Magyar-Angol, Hungarian - English. Bp., 2004. Vince. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
15020.

1 200 HUF
15021.

2 800 HUF
7,57
8,24
Illyés Bálint: Kiskunsági krónika, A Fölső-Kiskunság vázlatos története 1745-ig. Kunszentmiklós, 1975. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15022.

1 200 HUF
A Ferences világmissziók sorozat 9 füzete, kicsit kopott tűzött papírkötésben, jó állapotban
15023.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF