15030.
330. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Harrer Ferenc: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa 1930-1940. Bp.,1941, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.