Books: Architecture, Art Number of items: 144
1802414
17034
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A képzőművészet iskolája II.(A festészet, grafika, szobrászattechnikai eljárásai; A rajz, festészet, a grafika és a szobrászat újabb eszközei és eljárásai, a restaurálás, a térábrázolás, a fény- és színtan, a művészeti anatómia). Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés + Dercsényi Dezső: Zádor Anna: Kis magyar művészettörténet. Bp., Képzőművészeti alap
1 000 HUF
1786040
17035
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szabó László: Magyar festőművészet. Bp., 1916, Élet. Kiadói egészvászon-kötés, foltos. 1751210
17036
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Granasztói Szilvia: Színes kövek művészete. Bp.,1970, Corvina. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
1734578
17037
330
2200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 200 HUF
1721220
17038
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Faragó József, Nagy Jenő, Vámszer Géza: Kalotaszegi magyar népviselet (1949-1950). Bukarest, 1977, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban,kissé foltos egészvászon-borítóval, szakadozott, kissé foltos papírborítóval.
1 200 HUF
1732156
17039
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szkíták aranya. A leningrádi Ermitázs vendégkiállítása. Katalógus. Bp.,1985, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
1735989
17040
330
100
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Mennyhárt József születésének 75. évfordulójára. Szerk. és a bevezetőt írta: Dr. Tóth Béla. Debrecen,1976, Alföldi Nyomda. Kiadói papírkötés. 1792013
17041
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Nánay István: Magyar televízióművészet 1957-1977. Bp.,1978, Magyar Televízió. Kiadói papírkötés.
1812447
17042
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db:
Tandori Dezső: Baranyay. Bereczky Loránd: Kocsis. Hegyi Loránd: Kocsis. Bp., 1979-1981, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
1666966
17043
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 400 HUF
1667015
17044
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
1651223
17045
330
100
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gerő László: Az építészeti stílusok. Bp., 1959, Gondolat. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászonkötésben. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035