Books: Architecture, Art Number of items: 144
1666976
17058
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
3 000 HUF
1671318
17059
330
100
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Cs. Kovács László szobrászművész kiállítása. Bp., 1979, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. 1668823
17060
330
100
Books: Architecture, Art
Other collectibles
I. Nemzetközi Kisplasztikai Biennálé. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1971, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. 1670975
17061
330
100
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Magyar Képzőművészetek Szövetsége Keletmagyarországi Területi Szervezete jubileumi kiállítása. 1965-1975. Szerk.: Tiless Béla. Bp., 1975, DEÁSZ Nyomda-ny. Kiadói papírkötés. Megjelent 1200 példányban.
1670947
17062
330
100
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hét holland művész. Műcsarnok. Budapest 1977. március 11. - április 4. A kiállítás anyagát és a katalógust Hnneke de Man, Gij van Tuyl (Amszterdam) és Néray Katalin (Budapest) állította össze. Bp., 1977, OKISZ Labor Nyomda. Kiadói papírkötés. 1677138
17063
330
100
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Jávor Piroska festőművész és Asszonyi Tamás szobrászművész kiállítási katalógus. 1978 Képcsarnok. Kecskemét, 1978, Petőfi Nyomda. Papírkötés. 1677142
17064
330
100
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bolmányi Ferenc festőművész kiállítása. Bp., 1966, Révai Nyomda. Kiadói papírkötés. 1691735
17065
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szentkirályi Zoltán: Az építészet világtörténete I-II. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1983, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
1694039
17066
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1469188
17067
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gustave Soulier: Les Influences orientales dans la peinture Toscane. Paris, 1924, Henri Laurens, 441 p.+48 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, ex-libris-szel, intézményi bélyegzőkkel, francia nyelven. /
Half-leather-binding, the spine is slightly worn and slightly damaged, in French language.
4 000 HUF
1656467
17068
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Rajzolás. Részletes útmutató az általános iskola tantervéhez 9. füzet. Bp.,1946, Országos Köznevelési Tanács, 33 p. Kiadói papírkötés.
1652832
17069
330
100
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Joanna Guze: A művészet nyomában. Fordította: Fejér Irén. Bp., 1978, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035