Books: Architecture, Art Number of items: 144
1783705
17082
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
René Berger: A festészet felfedezése 1-2. 1. kötet: A látás művészete. 2. kötet: A megítélés művészete. Bp.,1977, Gondolat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, az egyik gerincen kis sérüléssel.
1 000 HUF
1784490
17083
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Varga Győző: Garay (János) - Kodály Zoltán: Háry János. Varga Győző rajza. Bp.,1999, Szerzői kiadás, (Regiszter Nyomda), 2 sztl. lev.+12 t.+2 sztl. lev. Magyar és angol nyelven. Kiadói illusztrált papírkötés. A szerző-grafikus, Varga Győző (1929-2015) által dedikált.
2 800 HUF
1757177
17084
330
2200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Orlay Jenő Chappy: Dzsessz-dobbal a világ körül. Dedikált! Bp. 1943. Szerző. 252 p. 14 t. (fotók). Kiadói félvászon kötésben.
2 200 HUF
1757789
17085
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
1755422
17086
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 400 HUF
1750957
17087
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dercsényi Balázs-Foltin Brunó-G.Györffy Katalin-Hegyi Gábor-Winkler Gábor-Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 400 HUF
1752093
17088
330
3800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
3 800 HUF
1748532
17089
330
2200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 200 HUF
1745891
17090
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
4 000 HUF
1676386
17091
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Csánky Dénes: A XIX. és XX. század külföldi mesterei. 100 képpel illusztrált katalógus. Budapest, 1939, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben
1 000 HUF
1629570
17092
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 400 HUF
1783790
17093
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
D. Fehér Zsuzsa, Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt, foltos papír védőborítóban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035