Books: Architecture, Art Number of items: 144
1797899
17022
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ligeti Pál: Új Pantheon felé. A kulturák élete a művézet tükrében. Bp., é.n., Athenaeum. KIadói félvászon-kötés
1 000 HUF
1775629
17023
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Levárdy Ferenc: Magyar templomok művészete. Bp., 1982, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
1818000
17024
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp, é.n. [1913], Pesti Napló,(Stephaneum-ny.). Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, laza fűzéssel
1 800 HUF
1783986
17025
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Garas Klára: Szépművészeti múzeum. Bp.,1976,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
1 000 HUF
1783939
17026
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Új Magyar képtár. Válogatta, és az előszót írta: Dr. Pogány Ö. Gábor. Bp., 1976, Képzőművészeti alap kiadóvállalat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóval, jó állapotban. 1797813
17027
330
4400
Books: Architecture, Art
Other collectibles
4 400 HUF
1788549
17028
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
D Fehér Zsuzsa, Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Budapest, 1971, Corvina. Egészvászon kötésben
1 000 HUF
1782626
17029
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Le Corbusier:Új építészet felé. Bp., 1981. Corvina
1 000 HUF
1782635
17030
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kiss Benedek: Korong Matyi álma (Álom Kovács Margit kerámiáira) Bp., 1980.
1788303
17031
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 db épület tervezéssel kapcsolatos könyv:
Ipari épületszerkezetek részlettervgyűjteménye. Szerk.: Katona József. Bp.,1951, É. M. Építőipari Könyv- és Lapkiadó Vállalat. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 2000 példányban.
Dr. Gádoros Lajos: Középülettervezés. Segédlet. Bp.,1977, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 333 példányban.
1 200 HUF
1750685
17032
330
2200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, és gerinccel.
2 200 HUF
1751096
17033
330
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szekér László: A nemzet színháza építésének 150 éves története. Bp.,1987, Műszaki. Kiadói papírkötés.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: