https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 332

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Németh László: Lányaim. Bp.,(1943), Turul. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, viseltes papír védőborítóban. A szerző, Németh László dedikációjával.
16139.
 

Németh László: Lányaim. Bp.,(1943), Turul. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, viseltes papír védőborítóban. A szerző, Németh László dedikációjával.

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
51,61
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0
Shakspere [Shakespeare] színművei 5 kötete. Fordították többen. Javított kiadása. Közel 600 illustrrátióval. Bp.,[1886-1891]. Ráth Mór, Franklin-Társulat. I-II. köt. Tragoediák I-II. kötet. III-IV. köt. Víg és regényes színjátékok I-II. kötet. VI. kötet: Történelmi színművek. II. kötet.  Egységes, kiadói, festett, aranyozott, dombornyomásos egészvászon díszkötésben, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, három gerincen kisebb sérülésekkel.
16140.
 

Shakspere [Shakespeare] színművei 5 kötete. Fordították többen. Javított kiadása. Közel 600 illustrrátióval. Bp.,[1886-1891]. Ráth Mór, Franklin-Társulat. I-II. köt. Tragoediák I-II. kötet. III-IV. köt. Víg és regényes színjátékok I-II. kötet. VI. kötet: Történelmi színművek. II. kötet. Egységes, kiadói, festett, aranyozott, dombornyomásos egészvászon díszkötésben, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, három gerincen kisebb sérülésekkel.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
19,35
EUR
,
22,06
USD
Number of bids:
12
Schmidt Sándor: A drágakövek I-II. kötet. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, a II. kötet kissé laza fűzéssel, belül jó állapotban.
16141.
 

Schmidt Sándor: A drágakövek I-II. kötet. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, a II. kötet kissé laza fűzéssel, belül jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
16,13
EUR
,
18,38
USD
Number of bids:
4
A tolvajnyelv szótára. Bp., 1911, Budapesti Államrendőrség Főkapitányságának Bűnügyi Osztálya. Melléklet az Államrendőrség 44. számához. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
16142.
 

A tolvajnyelv szótára. Bp., 1911, Budapesti Államrendőrség Főkapitányságának Bűnügyi Osztálya. Melléklet az "Államrendőrség" 44. számához. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
16,13
EUR
,
18,38
USD
Number of bids:
2
Verne Gyula: A Chancellor. Bp., é. n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Díszes, átkötött vászonkötésben, jó állapotban.
16143.
 

Verne Gyula: A Chancellor. Bp., é. n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Díszes, átkötött vászonkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
19,35
EUR
,
22,06
USD
Number of bids:
0
Jules Verne: Sztrogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. I-II. rész. (Egyben. A gerincen 1. felirat szerepel.) Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp.,é.n., Eisler G.,(Légrády-ny.), 183+1+126+2 p. Második képes kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, hiányzó elülső előzéklappal, kissé laza, javított kötéssel.
16144.
 

Jules Verne: Sztrogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. I-II. rész. (Egyben. A gerincen 1. felirat szerepel.) Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp.,é.n., Eisler G.,(Légrády-ny.), 183+1+126+2 p. Második képes kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, hiányzó elülső előzéklappal, kissé laza, javított kötéssel.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,90
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

335. Auction:
Payment deadline is 21 December

336. Auction:
From 17 to 20 December
Payment deadline is 4 Januar
Seeing: From 17 to 20 December

30. Major Auction
Payment deadline is 7 December
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment