Ady Endre: Vér és arany. Bp.,1910, Nyugat,(Légrády-ny.),110+4 p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval, kijáró lapokkal, laza, kissé sérült fűzéssel.
Endrődi Sándor összegyűjtött költeményei. 1-4. kötet. Bp., 1898, Athenaeum, 1 t.(címkép)+VIII+296+311+2+340+2+337 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott gerinccel, ex libris-szel.
Mikszáth Kálmán Művei 1-20. kötet.
1. Szent Péter esernyője
2-3. Különös házasság
4-6. A fekete város
7. A vén gazember
8. Prakovszky, a siket kovács. A kis primás.
9. A tót atyafiak. A jó palóczok.
10. Töviskes látogatóban. (Elbeszélések)
11. A fekete kakas. A beszélő köntös.
12. A szelistyei asszonyok. Ne okoskodj, Pista. (A gerincen 14. kötet szám szerepel. De helyesen 12.)
13. Akli Miklós
14. Besztercze ostroma
15-16. Nagyobb elbeszélések
17-19. A Noszty fiú esete Tóth Marival
20. Hátrahagyott munkák. Nem teljes! Bp., é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt.,(a borítón Franklin-Társulat). Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötés, a borítója foltos, kissé kopott.
Modern írók dekameronja. Mindent tudok. Az újság évkönyve. Szerk.: Pünkösti Andor. Tizenötödik könyv. A borító és az illusztrációk Szántó Tibor munkái. Bp., 1936, Globus, 240 p. Számos szövegközti és egész oldalas rajzzal, képpel, reklámmal illusztrálva. Kiadói, illusztrált papírborítóban, kissé foltos borítóval. Benne: Márai Sándor, Nyírő József, Tamási Áron és mások írásaival, valamint Gróf Bánffy Miklós rajzaival Tamási Áron Ábel regényciklusához.
Babits Mihály: A második ének. A könyv kiállítását Lengyel Lajos tervezte. Az előszót Török Sophie írta. A címlaprajz Bernáth Aurél műve. Bp.,1942, Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., (Hungária Nyomda-ny.), 103 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, jó állapotban. Számozott (2000/1323.) példány.
Tóvölgyi Titusz: A lélek, mint egyén. Sepsiszentgyörgy.,1897, Jókai-Nyomda Rt. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban. Tóvölgyi Títusz (1838-1918) ritka, spiritualizmussal foglalkozó műve.