Number of items: 332

Wass Albert: Csaba. Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása. Kolozsvár,é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés,a gerincen kis sérüléssel.
16163.

1 200 HUF
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp.,1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói kopottas félvászon-kötés. Első kiadás.   A szerző, Gárdonyi Lajos (1896-1945) által dedikált. A színész, komikus politikai okok miatt 1940-től csak az Országos Magyar Izraelita Közművelődési Egyesület (OMIKE) előadásain léphetett fel. Később behívták munkaszolgálatra, a szerbiai Borba vitték, ott élte a halál.
16164.

1 200 HUF
Gárdonyi Géza: Emlékezetes napok a magyar történelemből. Biczó András rajzaival. Bp.,é.n.,Dante. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
16165.

1 600 HUF
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-17. kötet. (2. pótkötet hiányzik) Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Egységes, szép állapotban.
16166.

50 000 HUF
135,14
147,06
16167.

24 000 HUF
64,86
70,59
Ország-Világ almanach 1913. Az Ország-Világ szépirodalmi képes hetilap előfizetőinek újévi ajándéka. Szerk. Váradi Antal, Falk Zsigmond, Bp. 1911. Orsz. Irodalmi Rt., Szövegközti képekkel, reklámokkal gazdagon illusztrálva. Aranyozott, festett, díszes szecessziós kiadói félvászon kötésben.
16168.

1 200 HUF
Ország-Világ almanach 1914-II. Az Ország-Világ szépirodalmi képes hetilap előfizetőinek újévi ajándéka. Szerk. Váradi Antal, Falk Zsigmond. Bp., 1914, Országos Irodalmi Rt. Szövegközti képekkel, reklámokkal gazdagon illusztrálva. Aranyozott, festett, díszes szecessziós kiadói félvászon kötésben, a borító sarkain kopásnyomokkal.
16169.

1 200 HUF
Heltai Gáspár: Krónika az magyaroknak dolgairól. sajtó alá rendezte Kulcsár Margit, a bevezetőt Kulcsár Péter írta. 1981, Magyar Helikon. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kis sérüléssel.
16170.

1 200 HUF
Bálint Zsolt: A kegyelem évei. Szeged, 1997, Agapé Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.+A szerző saját kezével megírt, aláírt képeslap.
16171.

1 200 HUF
Barna Jónás: Rákóczi árvái. A hazáért és szabadságért. Történetek a kuruc-labanc világból. Bp., én.Magyar Kereskedelmi Közlöny, 126 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, javított gerinccel és kötéssel.
16172.

1 600 HUF
16173.

1 800 HUF
16174.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF