Books: Travelling, Local History

Number of items: 249

15072.

3 000 HUF
15073.

2 000 HUF
Cholnoky Jenő: A sárkányok országából I. kötet. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal, szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
15074.

2 000 HUF
Dr. Fitz-Császár-Papp: Székesfehérvár. Bp., 1966. Műszaki. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15075.

1 000 HUF
Budapest Enciklopédia. Bp., 1972, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15076.

1 000 HUF
Hajdú Mihály: A Csepel-sziget helynevei. Bp., 1982, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15077.

1 000 HUF
1929 Rendőrségi zsebkönyv. Budapesti útmutató és címtár 1929. IX. évf. [Bp.,1929,Pallas.] Korabeli reklámokkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, a gerinc sérült, az elejéről a címlap és pár lap hiányzik, egy lap szakadt.
15078.

1 000 HUF
Dr. Joó Kálmán: Kelet-Szlovákia és a Tátra. Bp., 1965, Panoráma. Kiadói papírkötés.
15079.

800 HUF
15080.

1 200 HUF
15081.

4 000 HUF
Tringli István: Sátoraljaújhely. Magyar Várostörténeti Atlasz 2. Bp., 2011. Papír mappában, papír kötés, gerincéről a ragasztott csík levált.
15082.

4 800 HUF
12,97
14,12
15083.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF