Books: Travelling, Local History Number of items: 249
1820626
15048
327
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Buza Péter: Pest-budai történetek. Rendhagyó városnéző séta, Bp., 1983, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
1820489
15049
327
Other collectibles
Márai Sándor: Budán lakni világnézet - A városrész Márai Sándor írásainak tükrében. Helikon Kiadó, 2011
1 400 HUF
1820385
15050
327
Other collectibles
Lőrinczy György: A Budai vár. Bp.,1967, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban 1820463
15051
327
Other collectibles
Dr. Ortvay Tivadar: Pozsony város utcái és terei. A város története utca- és térnevekben. Hasonmás kiadás Szabó Lilla utószavával. Regio Könyvek - VI. Pozsonyi Könyvtár. Bp., 1991, Püski-Regio, 668 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 200 HUF
1819925
15052
327
Other collectibles
Szelényi Károly: Tokaj és vidéke. Táj változó fényben. Lázár István bevezetőjével. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1819850
15053
327
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, Sopron témában, 3 db:
Csatkay Endre: Sopron. Magyar Műemlékek. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kopott félvászon-kötés. +Szerencsés János-Dávid Ferenc: Sopron. Bp.,1980, Corvina. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés. Ex Libris Dr. Horváth Aurél. +Sopron. Patikamúzeum. Szerk.: Rappai Zsuzsa. Bp., 1982, Tájak-Korok-Múzeumok,(Veszprémi Nyomda) Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
1519759
15054
327
Other collectibles
1 200 HUF
1821285
15055
327
Other collectibles
Zugló helytörténete. Fejezetek Zugló történetéből. Bp.,1969, XIV. Ker. Tanács, 2+128 p. 2., javított bővített kiadás. Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, javított kötéssel.
1 600 HUF
1819749
15056
327
Other collectibles
1 200 HUF
1819802
15057
327
Other collectibles
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Magyarország felfedezése. Szerk: Sárközi György. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, a 174-185. oldalak között sérült lapokkal.
1821856
15058
327
Other collectibles
Ungarische Kulturstätten - Foyers intellectuels en hongrie - Hungarian educational institutions - Centri di cultura in ungheria. Bp.,é.n., Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Négy nyelven (német, francia, angol, olasz). Átkötött modern egészvászon-kötés. Rengeteg fekete-fehér fotóval.
1 200 HUF
1820493
15059
327
Other collectibles
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I. kötet. Nagyváradtól a Hargitáig. Budapest , 1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Szakadással
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035