Books: Travelling, Local History Number of items: 249
1792053
15244
327
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1 000 HUF
1793328
15245
327
Other collectibles
Zabos Géza 2 műve:
Menedékem: a Tisza. Miskolc, 1996, Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói papírkötés.
Horgászoknak a Tiszáról. Bp.,1983, Mezőgazdasági Kiadó-MOHOSZ. Kiadói kartonált papírkötés.
2 400 HUF
1758476
15246
327
Other collectibles
Gerő László-Sedlmayr János: Pápa.Városképek-Műemlékek. Bp., 1959, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban.
1 000 HUF
1758478
15247
327
Other collectibles
Dr. Rados Jenő: Tata. Városképek-Műemlékek. Bp., 1964, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban.
1 000 HUF
1758481
15248
327
Other collectibles
Korompay György: Veszprém. Városképek-Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki. 2., átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, kissé szakadozott papírborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
1640426
15249
327
100
Other collectibles
1617361
15250
327
100
Other collectibles
1630329
15251
327
100
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Bemutatkozik Magyarország. Bp., 2007, Magyar Almanach. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven.
Sándor Anna: Miért szeressük Hollandiát? Bp.,2000, Göncöl. Kiadói papírkötés.
1338163
15252
327
100
Other collectibles
Magyarország helységnévtára 1941. Bp., [1942], Hornyánszky Viktor. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035