Books: Travelling, Local History

Number of items: 249

15000.

18 000 HUF
48,65
52,94
Budapest krónikája a kezdetektől napjainkig. Szerk.: Bart István. Bp.,2007, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.
15001.

8 000 HUF
Popper József: A mai Szovjetoroszország. Egy tanulmányút élménye. Képekkel és térképvázlattal. Utazások és felfedezések. Bp.,1926, Világirodalom. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, némileg sérült gerinccel.
15002.

1 000 HUF
17
15003.

9 000 HUF
24,32
26,47
Pethő Zsoltné Németh Erika: Szentendre utcanevei. (Várostörténetei olvasmány.) Szentendre, 1996, Könyvtár a Művelődés Jogáért Alapítvány. Második, bővített javított kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által Vándor Katalin helytörténésznek dedikált példány.
15004.

2 800 HUF
7,57
8,24
Futó József: Közép- és Dél Amerika. Dedikált! Bp., 1965. Gondolat Kiadó, Kiadói egészvászon kötésben
15005.

1 000 HUF
Nyisztor Zoltán: Mandarinok, kulik és misszionáriusok. Bp., 1937, Szent-István Társulat, 423 p. Átkötött egészvászon-kötés, jó állapotban.
15006.

2 000 HUF
Ligeti Lajos: Az ismeretlen Belső-Ázsia. Bp., 1940, Athenaeum. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, de ezt leszámítva jó állapotban.
15007.

2 600 HUF
7,03
7,65
P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, borítóján kis szakadás, egyébként jó állapotban. Az adattárban jelzésekkel!
15008.

1 200 HUF
Gerő László: Pest-Buda építészete az egyesítéskor, Bp., 1973, Műszaki. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóban,
15009.

2 000 HUF
15010.

2 000 HUF
Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott kiadói díszdobozban, kísérő tanulmány nélkül.
15011.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF