Books: Travelling, Local History

Number of items: 219

(Thomas) Moore: Egy irlandus útazása az igaz vallás felkeresése végett. Irland népe ősi hitének védelmére jegyzésekkel felvilágosítva. I-II. füzet. Nagyváradon, 1836, Tichy János, 294+285+9 p. Átkötött egészvászon-kötés, foltos, az elejéről és a végéről két-két lap kijár, az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
15000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
26 000 HUF
83,87
96,30
  Add to cart
  Remove
[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. XIII. toldalékkal. 1848 évi kiadás. Pest, 1848, Trattner-Károlyi, 328 +96 p.+ 1 t.(kihajtható térkép mely fénymásolattal pótolt) Modern félbőr-kötésben, kopott borítóval, bejegyzésekkel,
15001.

[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország' I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A' Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. XIII. toldalékkal. 1848 évi kiadás. Pest, 1848, Trattner-Károlyi, 328 +96 p.+ 1 t.(kihajtható térkép mely fénymásolattal pótolt) Modern félbőr-kötésben, kopott borítóval, bejegyzésekkel,

13 000 HUF
41,94
48,15
Hammer price:
13 000 HUF
15002.

Available
12 000 HUF
38,71
44,44
  Add to cart
  Remove
15003.

Available
8 000 HUF
25,81
29,63
  Add to cart
  Remove
15004.

Available
7 000 HUF
22,58
25,93
  Add to cart
  Remove
15005.

Available
6 000 HUF
19,35
22,22
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

323. Auction:
Payment deadline is June 22.

324. Auction:
From 12  to 21 June
Payment deadline is 6 July

Seeing: From 18 to 21 June

29th Major auction
Payment deadline: 8 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.