Books: Travelling, Local History

Number of items: 219

15000.

26 000 HUF
70,27
76,47
[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. XIII. toldalékkal. 1848 évi kiadás. Pest, 1848, Trattner-Károlyi, 328 +96 p.+ 1 t.(kihajtható térkép mely fénymásolattal pótolt) Modern félbőr-kötésben, kopott borítóval, bejegyzésekkel,
15001.

[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország' I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A' Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. XIII. toldalékkal. 1848 évi kiadás. Pest, 1848, Trattner-Károlyi, 328 +96 p.+ 1 t.(kihajtható térkép mely fénymásolattal pótolt) Modern félbőr-kötésben, kopott borítóval, bejegyzésekkel,

13 000 HUF
35,14
38,24
15002.

12 000 HUF
32,43
35,29
15003.

8 000 HUF
15004.

7 000 HUF
18,92
20,59
15005.

6 000 HUF
15006.

3 600 HUF
9,73
10,59
15007.

3 000 HUF
Adalékok a belső Józsefváros történetéhez. Szerk.: Szabó-Pap Krisztina. Bp.,1985, Budapesti Városszépítő Egyesület. Belső-Józsefváros térképével. Kiadói papírkötésben, a címlap kijár.
15008.

4 800 HUF
12,97
14,12
Darnay Kálmán: Bujdosó Gyöngysor. A Balaton- és Bakonymenti várak történeti regénye. Magyar Írások. Bp.,[1928.] Pantheon, (Globus-ny.), 295+1+1 p. + 12 t. Átkötött félvászon-kötés, a 150-155. oldal között fordítva vannak az oldalak bekötve, az eredeti borító elülső és hátsó részét előre és hátulra bekötötték. A szerző, Darnay Kálmán (1864-1945) aláírásával, dátumozva,(Sümeg, 1933. szept. 12.)
15009.

4 600 HUF
12,43
13,53
13
Móricz Miklós: Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform. Erdélyi Férfiak Egyesülete Jancsó Benedek Társaságának Könyvei II.) Bp., 1932, Erdélyi Férfiak Egyesülete, 216 p.+ 2 térkép melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott gerinccel, jó állapotban.
15010.

5 000 HUF
15011.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF