Books: Travelling, Local History

Number of items: 280

15000.

36 000 HUF
116,13
133,33
15001.

12 000 HUF
38,71
44,44
15002.

6 000 HUF
19,35
22,22
Varsány. Tanulmányok egy észak-magyarországi falu társadalomrajzához. Szerk.: Bodrogi Tibor. Néprajzi tanulmányok. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen.
15003.

6 000 HUF
19,35
22,22
Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. II. rész. 1722-1945. Hőgyész, 1998, Hőgyész Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 2000 példányban.
15004.

5 000 HUF
16,13
18,52
15005.

5 000 HUF
16,13
18,52

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

323. Auction:
Payment deadline is June 22.

324. Auction:
From 12  to 21 June
Payment deadline is 6 July

Seeing: From 18 to 21 June

29th Major auction
Payment deadline: 8 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.