Books: Travelling, Local History

Number of items: 280

15024.

5 000 HUF
15025.

2 000 HUF
Karl Baedeker: Italie Septentrionale jusqua Livourne, Florence et Ravenne. Leipzig-Paris, 1899, Karl Baedeker, LVI+516 p. 15. kiadás. Számos térképpel. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval és lapokkal./ Linen-binding, spotty pages and cover, in French language. 15. Edition.
15026.

Karl Baedeker: Italie Septentrionale jusqu'a Livourne, Florence et Ravenne. Leipzig-Paris, 1899, Karl Baedeker, LVI+516 p. 15. kiadás. Számos térképpel. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval és lapokkal./ Linen-binding, spotty pages and cover, in French language. 15. Edition.

3 000 HUF
Karl Baedeker: La Suisse et les parties limitrophes de la Savoie et de lItalie. Leipzig, 1928, Karl Baedeker, LVI+632 p. 30. kiadás. Számos térképpel, közte egy kihajtható térképpel illusztrált. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban./ Linen-binding, in French language. 30. Edition.
15027.

3 000 HUF
15028.

3 000 HUF
Julius Meuer: Kleiner illustriertes Führer durch Wien und Umgebung. Wien-Leipzig, 1907, A. Hartlebens Verlag, VIII+112+16 p. Hetedik kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, a kihajtható címkép szakadozott, a térképmelléklet hiányzik./  Julius Meuer: Kleiner illustriertes Führer durch Wien und Umgebung. Wien-Leipzig, 1907, A. Hartlebens Verlag, VIII+112+16 p. Seventh Edition. Linenbinding, in German language, the frontispiece raunchy, the map lost.
15029.

2 200 HUF
5,95
6,47
Dr. Reich Milton Oszkár: Erdély útikönyv. Térképmelléklettel és a szerző fényképfelvételeivel. Bp., 1942, Eggenberger, 232+4 p.+8 t.+2 kihajtható térképvázlattal (Nagyvárad, Kolozsvár.) Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papír kötésben, a borítón kis szakadással, hiánnyal, a Kolozsvár térkép kijár, a nagyméretű kihajtható térkép-melléklet hiányzik.
15030.

1 800 HUF
10
15031.

2 000 HUF
15032.

1 000 HUF
15033.

1 200 HUF
15034.

1 200 HUF
2 db kiadvány - Czigány Jenő: A győri vár és a vármúzeum. Győr, 1957, Győri Xantus János Múzeum. + Czigány Jenő - Mónus Imre: Győr. Győr, 1958, Győr Város Tanács. Félvászon kötés, jó állapotban.
15035.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF