Books: Travelling, Local History

Number of items: 280

15000.

36 000 HUF
97,30
105,88
15001.

12 000 HUF
32,43
35,29
15002.

6 000 HUF
Varsány. Tanulmányok egy észak-magyarországi falu társadalomrajzához. Szerk.: Bodrogi Tibor. Néprajzi tanulmányok. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen.
15003.

6 000 HUF
15004.

5 000 HUF
15005.

5 000 HUF
Erky-Nagy Tibor: Dombóvár tegnap és tegnapelőtt. hn.,2006, Szerzői kiadás. Rengeteg fotóval illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15006.

5 000 HUF
Pálos Frigyes: A tereskei templom. Múzeumi Füzetek 50. Aszód, 2000, Osváth Gedeon Emlékére Létrehozott Múzeumi Alapítvány. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.  A szerző, Pálos Frigyes (1924- ) katolikus pap, prépost, művészettörténész, a váci Egyházmegyei Gyűjtemény igazgatójának dedikációjával Pattantyús Á. Ádám (1929-2013) építészmérnök, egyetemi tanár részére.
15007.

4 000 HUF
15008.

8 000 HUF
15009.

8 000 HUF
Tolna mezőváros monográfiája. Szerk.: Glósz József-V. Kápolnás Mária. Tolna, 1992, Tolna Város Önkormányzata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 3500 példányban.
15010.

8 000 HUF
15011.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF