Books: Travelling, Local History

Number of items: 151

15000.

12 000 HUF
38,71
44,12
15001.

8 000 HUF
25,81
29,41
15002.

16 000 HUF
51,61
58,82
Bosányi Béla: Szt. Lukácsfürdő. Gyógyfürdő. Budapest, é.n. (1905), Pátria Nyomdai Rt. Színes és fekete-fehér képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötésben. A címlapja hiányzik.
15003.

14 000 HUF
45,16
51,47
15004.

8 000 HUF
25,81
29,41
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos fekete-fehér képpel, térképekkel illusztrált, térképmelléklet nélkül, kopottas állapotban.
15005.

8 000 HUF
25,81
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

335. Auction:
Payment deadline is 21 December

336. Auction:
From 17 to 20 December
Payment deadline is 4 Januar
Seeing: From 17 to 20 December

30. Major Auction
Payment deadline is 7 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.