Books: Travelling, Local History

Number of items: 151

Budáné Juhász Katalin: A mi városunk - Erzsébetváros. Bp., 1994. Karakó. Dedikált!
15048.

1 000 HUF
Földi Jenő: Az első székely szövőgyár Sepsiszentgyörgyön + Divald Kornél: Vándorlások a Szepességben. Papírkötésben, kissé kopottas állapotban.
15049.

1 400 HUF
Szabóky Zsolt-Száraz György: Budapest. Bp., é.n. Corvina.
15050.

800 HUF
15051.

2 600 HUF
7,03
7,65
Sven Hedin: Az északi sarktól a déli sarkig. Második és harmadik rész. Átdolgozta: Mikes Lajos. Bp.,1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Egészoldalas illusztrációkkal. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány kijáró lappal, illusztrációval, kissé foltos.
15052.

2 600 HUF
7,03
7,65
Eötvös Károly:A balatoni utazás vége. Bp., 1905, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon sorozatkötésben kopásokkal
15053.

4 000 HUF
Shen-Yi-Heinrich Stadelmann: China und sein Weltprogramm. Dresden,(1925),Friedrich Max Gutewort. Fekete-fehér fotókkal, német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, magánkönyvtári bélyegzővel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, aláhúzásokkal.
15054.

2 000 HUF
Porzó (Ágai Adolf): Utazás Pestről-Budapestre 1843-1907. Rajzok és emlékek a magyar főváros utolsó 65 esztendejéből. Bp.,2004, Fekete Sas Kiadó. Második kiadás. Számos egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Reprint kiadás.
15055.

3 600 HUF
9,73
10,59
Dr. Henszlmann Imre: Kassa városának ó német stylű templomai. Bp.,(1996, Argumentum-MTA Művészettörténeti Kutató Intézet, 6+25+12 p. Számos egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, kissé dohos. Hasonmás kiadás.
15056.

3 000 HUF
15057.

3 000 HUF
15058.

6 000 HUF
Cumania II. Ethnographia. Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Közleményei. Szerk.: Horváth Attila, Solymos Ede. Kecskemét, 1974, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Igazgatósága, (Petőfi Nyomda-ny.), 517 p. Kiadói papírkötés, néhol foltos, hullámos lapokkal, de alapvetően jó állapotban. Számos érdekes írással, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15059.

4 200 HUF
11,35
12,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF