Books: Architecture, Art

Number of items: 126

Farkasné Ács Erzsébet: Ybl. Egy építész életműve -képekben. Bp., 1998, InnovaPress. Megjelent 1000 példányban. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15439.

1 200 HUF
15440.

2 200 HUF
5,95
6,47
Werkstatt Rixdorfer Drucke. Oeuvre Verzeichnis: Bremer, Schindehütte, Vennekamp, Waldschmitt. Szerk.: Ohff, Heinz. Berlin, 1970, Merlin Verlag. 4 db német nyelvű művészeti könyv számos érdekes műalkotással. Kartonált papírkötésben, karton védőtokban, jó állapotban. /  4 German art publications with a lot of interesting artworks. Hardcover, in cardboard case, in good condition.
15441.

4 000 HUF
Blanka Stehlíková: Artia 35. 35 ceskoslovenskych ilustrátoru 1953-1988. Prága, 1988, Artia. Cseh nyelven. Kiadó egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15442.

4 000 HUF
Aba Béla: Élet-Mű-Jel-Kép. 1942-2017. Budapest-Gyál, 2017. A szerző kiadása. Kartonált papírkötésben.
15443.

2 600 HUF
7,03
7,65
Futaki Attila-Nikolényi Gergely: Spirál. Képregényalbum. h. n., 2008, Magvető. Kiadói papírkötésben.
15444.

2 400 HUF
15445.

4 000 HUF
Rados Jenő: Magyar oltárok. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, gerinccel, foltos lapokkal, megviselt állapotban.
15446.

1 600 HUF
15447.

2 200 HUF
5,95
6,47
Ménard Ede [René Ménard]: Az ókori művészet története. Athenaeum kézikönyvtára. Bp., 1892, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.
15448.

1 200 HUF
Magyar reneszánsz. Összeállította: Dékány András. Bp.,1940, Renaissance. Kiadói kartonált papírkötés, az eredeti papír védőborító első részét a címlap elé ragasztották. Mátyás király születésének 500-ik évfordulójának emlékére.
15449.

2 000 HUF
A művészet története 3 kötete:  A művészet kezdetei. Az őskor, Egyiptom, Mezopotámia és a prekolumbián Amerika művészete. Fordította: Hegymegi Kiss Áron, Dr. Varga Edith, Dr. Nagy István, Dr. Klimes-Szmik Katalin. Bp., 1990, Corvina, 303 p. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.  Az antik világ. Fordította Faluba Kálmán. Bp., 1986, Corvina Kiadó, 308 p. Képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.  A korai középkor. Fordította Sarodi Tibor. Budapest, 1988, Corvina Kiadó, 315 p. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15450.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF