1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Rados Jenő: Magyar oltárok. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, gerinccel, foltos lapokkal, megviselt állapotban.