2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Jászai Mari emlékiratai. S. a. r.: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Bp., [1927], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kicsit laza, aranyozott vászonkötésben, néhány lap kijár.