Number of items: 451

16001.

150 000 HUF
501,67
612,24
Kassák Lajos: Kis könyv haldoklásunk emlékére. A borítéklapon Georges Bracque. Bp., 1945, Uj Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner Intézet Rt.),(Szikra-ny.) Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos.
16002.

3 000 HUF
10,03
12,24
Mécs László: Rabszolgák énekelnek. Versek. Bp.,é.n., Athenaeum. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült gerinccel.  A szerző, Mécs László (1895-1978) szerzetes, költő, lapszerkesztő dedikációjával Puszta Sándor (1911-1983) plébános, költő részére.
16003.

2 000 HUF
6,69
8,16
Tót és magyar szótár. Slovník Slovensky a Madarsky. I. rész. Tót-magyar szótár. Loos József nyomán. Szerk.: Dr. Pechány Adolf. Bp., (1906), Lauffer Vilmos, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája, 8+400 p. Átkötött kopottas vászon-kötés.
16004.

5 000 HUF
16,72
20,41
16005.

3 000 HUF
10,03
12,24
16006.

6 000 HUF
20,07
24,49

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

321. Auction:
Payment deadline is May 18.

322. Auction:
From 8 to 17 May
Payment deadline is June 1.

Seeing: From 14 to 17 May

29th Major auction
Date: 19 May
Seeing: From 7 to 19 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.