Tersánszky J. Jenő: Az átok. A szövegrajzok, és a borítólap Fáy Dezső munkája. Nemzeti Könyvtár 72. szám. Bp.,[1942], Stádium Rt. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, gyűrött az egyik sarka a borítónak.
Vegyes vallási könyvtétel, db:
Dr. Kenessey Béla: Női jellemképek. Házi Kincstár V. kötet. Bp., 1913, Magyar Prot. Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel.
Dr. Miller J. R.: Csendes órák. Segédkönyv a bibliának az életbe átvitelére. Házi Kincstár. Fordította: Szász Károly. Bp., 1897, Magyar Prot. Irodalmi Társaság. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
A gyermekek szeretetiskolája. Szerk.: Dr. Nógrády László, B. Czeke Vilma. Szolnok,1930, Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye Közönsége, (Kir. M. Egyetemi Nyomda Bp.) Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos.
Erőss Lajos: A nyugaton támadt világosság. Egyházibeszéd. Debrecen, 1909, Városi Könyvnyomda. Kiadói papírkötés, névbejegyzéssel.
Dicsőfi József: Emlékezés Kálvinra. Debrecen, 1909, Debreceni Református Egyház, Városi Könyvnyomda. Kiadói papírkötés, névbejegyzéssel.
Haypál Benő: Az úr épít. Nagybánya, 1912, Igehirdető. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, foltos borítóval.
Szeberényi Lajos Zs: Luther Márton élete. Luther-Társaság III. kiadványa. Bp., 1900, Luther-Társaság. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Dr. Moravcsik Gyuláné: Gr. Teleki Józsefné Róth Johanna 1741-1813. Luther-Társaság XXXI. kiadványa. Bp., 1889, Kókai Lajos. Kiadói papírkötés, a borító leszakadt a könyvtestről.