Number of items: 451

16073.

1 600 HUF
Az okos sorsjátékos, vagy annak megmutatása, hogyan lehet a lottójátékot okosan folyvásti megnyerhetésre szorítani. Bp., én.,Szerencsejáték Rt.-Dinasztia Kiadó-ház Rt. Kiadói műbőr-kötés. Reprint.
16074.

1 200 HUF
Tersánszky J. Jenő: Az átok. A szövegrajzok, és a borítólap Fáy Dezső munkája. Nemzeti Könyvtár 72. szám. Bp.,[1942], Stádium Rt. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, gyűrött az egyik sarka a borítónak.
16075.

1 200 HUF
Nagy Olga: A havasi sátoros. Dávid Gyula meséi. Ciganisztikai tanulmányok 6. Bp., 1988, MTA Néprajz Kutató Csoport. Kiadói papírkötés.
16076.

1 200 HUF
16077.

2 400 HUF
16078.

1 200 HUF
Nádai Pál: Asszonyi pompa. Bp., 1926, Globus. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban.
16079.

1 400 HUF
Nagy Endre: Phőbus védencei. Bp., é. n., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötésben, néhány lap kijár.
16080.

1 400 HUF
Ady Endre: Levelek Párisból. Bp.,1924, Amicus, (Globus-ny.), 176 p. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos, borítóval. Számozott (400/168.) példány.
16081.

2 000 HUF
Vegyes vallási könyvtétel, db:  Dr. Kenessey Béla: Női jellemképek. Házi Kincstár V. kötet. Bp., 1913, Magyar Prot. Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel.  Dr. Miller J. R.: Csendes órák. Segédkönyv a bibliának az életbe átvitelére. Házi Kincstár. Fordította: Szász Károly. Bp., 1897, Magyar Prot. Irodalmi Társaság. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.   A gyermekek szeretetiskolája. Szerk.: Dr. Nógrády László, B. Czeke Vilma. Szolnok,1930, Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye Közönsége, (Kir. M. Egyetemi Nyomda Bp.) Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos.   Erőss Lajos: A nyugaton támadt világosság. Egyházibeszéd. Debrecen, 1909, Városi Könyvnyomda. Kiadói papírkötés, névbejegyzéssel.  Dicsőfi József: Emlékezés Kálvinra. Debrecen, 1909, Debreceni Református Egyház, Városi Könyvnyomda. Kiadói papírkötés, névbejegyzéssel.  Haypál Benő: Az úr épít. Nagybánya, 1912, Igehirdető. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, foltos borítóval.   Szeberényi Lajos Zs: Luther Márton élete. Luther-Társaság III. kiadványa. Bp., 1900, Luther-Társaság. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.   Dr. Moravcsik Gyuláné: Gr. Teleki Józsefné Róth Johanna 1741-1813. Luther-Társaság XXXI. kiadványa. Bp., 1889, Kókai Lajos. Kiadói papírkötés, a borító leszakadt a könyvtestről.
16082.

2 000 HUF
Pomogáts Béla: Költői Univerzum. Tanulmányok Juhász Ferenc költészetéről. Bp., 2003, Littera Nova Kiadó. Kiadói papírkötés.
16083.

100 HUF
0,27
0,29
Babits Mihály: Itt van az alkony, jó takaró. Szabó Éva rajzaival. Bp., 1980, Móra. Kiadói kartonált-kötés, jó állapotban.
16084.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF