Number of items: 451

16219.

2 200 HUF
5,95
6,47
Arany János hátrahagyott versei. Arany János Összegyűjtött Munkái VII-VIII. kötet. Bp., én., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott vászon-kötésben, kissé kopott gerinccel.
16220.

3 000 HUF
16221.

100 HUF
0,27
0,29
Fényes Samu: Az egyelvű világszemlélet. Népszerű előadások. 1. rész. Bp., 1912, Gyoma (Az úttörő könyvtára). Félvászon kötésben, jó állapotban.
16222.

1 000 HUF
Gondán Felicián: Irodalomtörténeti összefoglalások. Pécs, 1914, Dunántúl Nyomda Rt. IV. kiadás. Kiadói papírkötés.
16223.

1 200 HUF
16224.

100 HUF
0,27
0,29
Gárdonyi Géza munkái 13 kötete:  Egri csillagok I-II. kötet; Április. Fűzfalevél, nyárfalevél. December; Annuska; A kürt,  Falusi verebek. Fehér Anna; Ki-ki a párjával;Öreg tekintetes;Krisztus bankója;Bibi; Aggyisten Biri!;Vallomás; Két Katica-bogár; Bp.,é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, 10 kötet Szigeti L. kötés, 1 kötet Gottermayer-kötés, többségében kissé kopott borítókkal, alapvetően jó állapotban.
16225.

10 000 HUF
27,03
29,41
16226.

30 000 HUF
81,08
88,24
Alfred J. Church: Elbeszélések a görög tragikus költőkről. Fordította: Névy László. Bp.,1882, Franklin-Társulat, 206+1 p.+ 4 t. Négy egészoldalas színes illusztrációval. Félbőr-kötés, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
16227.

1 200 HUF
16228.

1 600 HUF
16229.

1 000 HUF
E. Philips Oppenheim: Az ártatlanok társasága. Pesti Hírlap Könyvek 136. Bp.,1930, Pesti Hírlap, (Légrády-Testvérek.)  Kiadói papírkötés.
16230.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF