Number of items: 451

16001.

150 000 HUF
405,41
441,18
16002.

3 000 HUF
Mécs László: Rabszolgák énekelnek. Versek. Bp.,é.n., Athenaeum. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült gerinccel.  A szerző, Mécs László (1895-1978) szerzetes, költő, lapszerkesztő dedikációjával Puszta Sándor (1911-1983) plébános, költő részére.
16003.

2 000 HUF
Tót és magyar szótár. Slovník Slovensky a Madarsky. I. rész. Tót-magyar szótár. Loos József nyomán. Szerk.: Dr. Pechány Adolf. Bp., (1906), Lauffer Vilmos, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája, 8+400 p. Átkötött kopottas vászon-kötés.
16004.

5 000 HUF
16005.

3 000 HUF
16006.

6 000 HUF
16007.

2 000 HUF
Jakab Elek: A levéltárakról tekintettel a magyar államlevéltár-ügyre. Székfoglaló értekezés. Bp.,1877, MTA, (Athenaeum), 190+1 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
16008.

3 000 HUF
Bognár Elek: A szónoklás és előadás művészete. Márton Lajos rajzaival. (Bp. 1940.) Szerző. 198 l. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban
16009.

1 600 HUF
16010.

32 000 HUF
86,49
94,12
16011.

8 000 HUF
16012.

22 000 HUF
59,46
64,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF